Kūčių rytą, 6.47 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Užusienio gatvėje, dega gyvenamasis namas, kuriame gyveno vyresnio amžiaus moteris. Ar ji namuose, nebuvo žinoma. Atvykus ugniagesiams, namas jau buvo apimtas liepsnų. Apmalšinę jas, ugniagesiai viduje rado smarkiai apdegusį žmogaus kūną. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 40 kv. m stogo, pradegė perdanga, išdegė vidaus patalpos. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovinčius 2 gyvenamuosius namus.

Pirmąją Kalėdų dieną, 20.45 val., medinis gyvenamasis namas atvira liepsna degė Šakių rajone, Lukšių seniūnijoje. Su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėję į vidų, ugniagesiai rado smarkiai apdegusį žmogaus kūną. Gaisro metu sudegė namo stogas, perdanga, namų apyvokos daiktai.

Penktadienį, 4.34 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Ukmergėje, Kareivinių gatvėje esančioje UAB „Aukmergės baldai“. Iš mūrinio vieno aukšto pastate esančios katilinės veržėsi dūmai, katilinėje prie konvejerio bei bunkeryje iš lauko pusės degė pjuvenos. Gesinimo darbams buvo pasitelktas įmonės traktorius. Gaisro metu aprūko patalpos, apdegė konvejeris.

Apie 6 val. ryto Vilniuje, Pylimo gatvėje, daug dūmų tvyrojo daugiabučio laiptinėje. Bendrojo naudojimo koridoriuje įrengtoje patalpoje degė skalbimo mašina ir džiovyklė. Gaisro metu pirmojo aukšto gyventojas kopėčiomis buvo nulaipintas pro langą, iš namo ugniagesiai išvedė 12 suaugusiųjų ir vieną vaiką.

12.33 val. buvo pranešta, kad Tauragėje, Ateities take, vaikai į daugiabučio laiptinę įmetė degančią petardą. Jai sprogus, užsidegė vaikiškas vežimėlis. Kilusį gaisrą užgesino gyventojas.

13.40 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Č. Kudabos gatvėje, gyvenamojo namo kambaryje sprogo elektroninės cigaretės baterija, patalpoje daug dūmų. Atvykus ugniagesiams, dūmai tvyrojo visame antrajame namo aukšte, mansardoje ant grindų degė čiužinys. Gaisro metu aprūko kambarys, apdegė medinė komoda. Autonominis dūmų detektorius name buvo įrengtas.

19.26 val., Vilniaus rajone, Nemėžio seniūnijoje, Liepiškių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir sukrito stogas, išdegė namo vidus.

22.37 val. Kaune, Panerių gatvėje, gyvenamajame name degė sofa-lova ir namų apyvokos daiktai. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apie 23 val. gaisras kilo gyvenamajame name Vilniuje, Šatrijos Raganos gatvėje. Jo metu apdegė ir buvo nuardyta 10 kv. m lubų pirmajame aukšte, 42 kv. m perdangos, 36 kv. m medinės sienų apdailos ir 2 kv. m lubų antrajame aukšte. Ugniagesiai iš degančio namo išgelbėjo kačiuką. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienį, 20.34 val., Trakų rajone, Lentvaryje, atvira liepsna degė mūrinis dviejų aukštų namas. Iš degančio pastato ugniagesiai išvedė 2 vyrus ir išnešė dujų balioną. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė antrasis aukštas. Ugniagesiai išsaugojo priblokuotą garažą ir malkinę.

Sekmadienį apie 10 val. gaisras gyvenamajame name kilo Pagėgių savivaldybėje, Stoniškių seniūnijoje, Šilgalių kaime. Atvykę ugniagesiai iš namo išnešė katiną ir dujų balioną. Gaisras kilo prieškambaryje. Jo metu išdegė dalis sienos ir lubų, aprūko pirmojo ir antrojo aukštų patalpos, buvo nuardyta pusė stogo dangos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

11.34 val. buvo gautas gyvenamojo namo, esančio Tauragės rajone, Skaudvilės seniūnijoje, Vilnalių kaime, savininko pranešimas, kad po nakties grįžęs jis rado sudegusį namą, o viduje dar rusena baldai. Namo stogas buvo sudegęs ir sukritęs, išdegė ir pastato vidus. Iš rūsio ugniagesiai išnešė 2 dujų balionus.

Apie 21 val. Kėdainiuose, Rytų gatvėje, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė kambariai ir juose buvę namų apyvokos daiktai. Dūmų detektorius name buvo.

Šeštadienį, 12.20 val., buvo pranešta, kad Klaipėdos rajone, Dovilų seniūnijoje, Kiškėnų kaime, sodų bendrijoje „Tolupis“, tvoroje įstrigo stirna. Ugniagesiai nupjovė dalį metalinės tvoros ir išlaisvino stirniuką. Jis buvo paleistas į laisvę.

Tą pačią dieną, 14 val., pranešta, kad Varėnos rajone, Perlojos kaime, Merkio upėje, laiduose įsipainiojo gulbė. Ją ugniagesiai išlaisvino ir paleido.

15.40 val. gautas pranešimas, kad Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių seniūnijoje, Raudondvario kaime, į apleistos sodybos sausą šulinį yra įkritę 5 šunys. Ugniagesiai šunis ištraukė ir perdavė gyvūnų prieglaudos darbuotojams.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją