Pajėgos išsirikiavo Liepų gatvėje ir jau pats pirmas pažeidėjas atvažiavo su visa puokšte pažeidimų.

24-erių Haroldas su automobiliu „Volvo V70“ skriejęs miesto link buvo sustabdytas dėl greičio viršijimo. Jis važiavo 95 km/h greičiu miesto gatve, kur leidžiamas greitis 50 km/h. Negana to, piliečiui nustatytas lengvas girtumo laipsnis - 1.25 prom. alkoholio.

Netrukus sustabdytas uniformuotas vieno prekybos centro apsaugos darbuotojas, kuris įpūtė leistinas 0.08 prom. alkoholio. Vaikinas neaiškino, ar važiuoja iš darbo, ar į darbą.

Sustabdžius tris motociklininkus paaiškėjo, kad vyriausias iš jų išvakarėse išgėrė per daug alaus. Jo organizme rasta 0.20 prom.(motociklininkams galioja 0 promilių įstatymas).

Netrukus miesto link atskriejo dar vienas greičio viršytojas. Mobilus greičio matuoklis užfiksavo 76 km/h greitį.

Netrukus sustabdytas automobilis „Honda FRV“. Jo vairuotojui Juozui J., gim. 1953 m., nustatytas lengvas girtumo laipsnis - 0.53 prom.

Kitoje gatvės pusėje sustabdžius automobilį „BMW 525“, jo 48-erių vairuotojui Algimantui S. taip pat nustatytas lengvas girtumo laipsnis - 1.08 prom. alkoholio.

Nemalonumų turės ir mergina vairavusi motorolerį. Vairuotoja, prisistačiusi vienos radijo stoties darbuotoja, vairavo motorolerį nepasiėmusi jokių dokumentų. Apžiūrėjus transporto priemonę paaiškėjo, kad motoroleris surinktas iš skirtingų dalių. Kėbulo numerio nėra. Dokumentų nėra, jis neregistruotas. Mergina paaiškino, kad aparatą pirko internetu iš panevėžiečių per skelbiu.lt portalą.

Motoroleris išvežtas į policijos saugomų automobilių stovėjimo aikštelę,kol paaiškės tikslios aplinkybės.

Policinės priemonės metu buvo patikrintos 259 transporto priemonės. Sulaikyti du neblaivūs vairuotojai, du pūtė iki draudžiamos normos, du mieste viršijo greitį. Šeši vairuotojai vairavo techniškai netvarkingus automobilius. Vienas nubaustas už „klevo lapo“ taisyklių pažeidimą, vienas važiavo be draudimo ir pažeisdamas laikinųjų prekybinių numerių galiojimo taisykles.