Šiaulių apskrities policija įtaria, kad sulaikytasis 2009 metų sausio 29-tąją su trimis bendrininkais apiplėšė ir sunkiai sužalojo Joniškio rajono Niūraičių kaimo gyventoją.

Kaukėti plėšikai, išdaužę namo langą, sumušė vyrą ir jį surišę, pasisavino 800 litų bei mobilaus ryšio telefoną „Nokia“. Nukentėjusysis patyrė sunkią galvos traumą.

Ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo ir sunkaus sveikatos sutrikdymo pradėję pareigūnai 2015 metais tris įtariamuosius sulaikė. Šie jau atliko 2017 metų teismo nuosprendžiu paskirtas bausmes, bet jų bendrininkas, siekdamas išvengti atsakomybės, emigravo į Didžiąją Britaniją.

Buvo paskelbta įtariamojo tarptautinė paieška. Šiais metais Šiaulių apskrities policijos Sunkių nusikaltimų skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su specialiuoju policijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje, vyrą surado ir pargabeno į Šiaulius.

Spalio 19-ąją teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

Vyras reikalų turėjo ne tik su Lietuvos, bet ir su Didžiosios Britanijos teisėsauga. 2019 metais jo pavardė figūravo tarp dešimties Anglijos Lankašyro regiono policijos pareigūnų ieškomiausių nusikaltėlių.

Anglijos pareigūnų pranešime rašoma, kad jis ieškomas dėl neatvykimo į teismą Vestministeryje, kuriame turėjo būti sprendžiamas jo ekstradicijos iš šalies klausimas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)