Kaip rašo „Irish news“, pora gyveno atokiau stovinčiame name. Pirminė jų mirties priežastis – apsinuodijimas neaiškiomis aplinkybėmis.

Apie tai, kad porai galėjo kažkas nutikti, pirmiausia susirūpino vyro brolis Darius Jarmalavičius. Netrukus į poros namus nuvyko pusbrolis ir žiūrėdamas pro langus pastebėjo šiurpų vaizdą – ant grindų gulėjo kūnai. Lemtingą sekmadienio popietę į nelaimės vietą atskubėjo medikai ir pareigūnai, tačiau pora jau buvo mirusi.

Kaimynų teigimu, paskutinį kartą jie porą matė vasario 5-ąją.

Tiek R. Jarmalavičius, tiek R. Martinkienė dirbo kiaušinių pakavimo fabrike. Vyras papildomai uždarbiavo šalia esančiuose ūkiuose, taip pat savo „Facebook“ paskyroje pardavinėjo malkas.

Atlikus pomirtinę ekspertizę, atmestos bet kokios smurtinio nužudymo galimybės.

„The Irish Independent“ rašo, kad ant kūnų nebuvo rasta jokių smurtinių žymių, namuose nebuvo jokių galimo įsilaužimo ženklų. Kol kas skelbiama viena išvada – pora neaiškiomis aplinkybėmis mirtinai apsinuodijo.

Kol kas nėra žinoma, ar apsinuodijimas galėjo būti maistu, ar dėl galimo dujų nutekėjimo.

Kaimynai lietuvius apibūdino kaip itin daug ir sunkiai dirbančius, tačiau visuomet maloniai bendraujančius.

Kaip pasakojo D. Jarmalavičius, anglų kalbos nemokėjusi pora išvyko ieškodama geresnio gyvenimo. Dirbo sunkiai, kad galėtų apsirūpinti savo ateitį ir neslėpė, kad jiems Airijoje sekasi labai neblogai.