Vis tik į renginius jau kurį laiką Oskaras ateina nebe vienas. Kartu su juo fotografams pozuoja aštuoniolika metų jaunesnė Eglė.

„Gal dar nevėlu“, – šypsodamas sako 53–ejų legendinis režisierius, šiandien pažadėjęs atskleisti daug gražių dalykų apie mylimąją tapytoją Eglę Karpavičiūtę.

„Ji – garsi savo kartos menininkė, labai įdomi tapytoja. Ji iš tikrųjų labai gerai tapo, bet myliu aš ją ne už tai. Tai tikrai žmogus, kuriuo aš galiu labai pasitikėti. Man meilė visada buvo kaip šampanas. Tai yra kažkoks svaigulys, iš kurio nieko nereikalauji. Tam, kad amžinai mylėtų, iki grabo lentos.

Ir jeigu man seniau ta meilė būdavo kaip šampanas, kuris svaigindavo, bet vakare būdavo bloga, tai dabar iš tikrųjų meilė – kaip gėlas vanduo šaltinio. Kuris reikalingas gyventi, išgyventi, išlikti abipusiai“, – sako pašnekovas.

Oskaras Koršunovas

Nacionalinės premijos laureatas, taip pat ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas režisierius patikina niekada nekūręs nei dėl žiūrovų ovacijų, nei dėl kritikų įvertinimo. O gal tai ir buvo jo sėkmė. Tačiau laisvę jis, patikina, mėgstantis ne tik kūryboje. Bet ir asmeniniame gyvenime.

„Mes irgi tokių nekeliame vienas kitam reikalavimų didelių. Bet ir mano gyvenimo būdas stipriai pasikeitė, nebelakstau taip po visur. Aš gyvenime smalsus buvau viskam: gyvenimui, nuotykiams, meilėms. Ateina daugiau tas laikotarpis, kuo aš labai džiaugiuosi, kad man nebereikia šėlti. Turiu pasitenkinimą, tarkime, pasivaikščiojus gamtoje. Kuo toliau, tuo daugiau išvažiuoju į gamtą. Beje, Eglės tėvai gyvena labai gražioje vietoje Šiluvoje, kur yra miškai, Dubysos upė, aš atradau tą Lietuvos vidurį. Nes šiaip esu visiškas vilnietis“, – prisipažįsta Oskaras.

Laida "Kasdienybės herojai"

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė, performansų kūrėja Monika Dirsytė, dizainerė Agnė Kuzmickaitė – na, prisiminti visų Oskaro mylimųjų mes, ko gero, nepajėgsime. Nors visos jos buvo ryškios, žinomos ir gerokai jaunesnės.

„Tai teatras mane buvo taip įtraukęs, kad aš niekada nemačiau galimybės kurti šeimą, – sako pašnekovas. – Bet kažkuria prasme aš suvokiu, kad savo misiją esu atlikęs. Galbūt iš tikrųjų reikia stabdyti arklius ir negalima gyventi tiktai teatru ir darbu. Aš noriu padaryti iš tikrųjų tam tikrą pauzę.“

Oskaras Koršunovas

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)