„Šiame darbe tu negali planuoti. Kitaip tariant, ar aš galėčiau suplanuoti 2022 metų vasaros atostogas su šeima? Taip, aš galėčiau, bet o jeigu ne? O jeigu didelis renginys, ir atsakingas iki negalėjimo?

Mes nesame pasišventę, tai yra mano darbas, tai yra atsakomybė. O gulėti Turkijos pliaže ir sakyti, kad čia dabar man atostogos? Kokios man atostogos, kai mintys verda ten. Kiek mano gyvenime yra bilietų nuplovę tokie renginiai.

Atsakant į klausimą per aplinkui, tai yra labai sunku būti su kažkuo kitu ir derinti, sinchronizuoti savo gyvenimo judesius“, laidoje „Kasdienybės herojai“ sako J. Morkūnas.

Jogaila patikina, kad jo televizijoje neliko sąmoningai: „Esu susitelkęs į tai, ką darau geriausiai didelius korporatyvinius renginius ir jokių kitų formatų aš nenoriu.“

J. Morkūnas prisipažįsta dabar, per pandemiją, gyvenantis visiškame neapibrėžtume ir baimėje. Iki šiol tokiu metu Jogaila jau švęsdavo Kalėdas arba bent jau tiksliai žinodavo, kaip atrodys didžiosios metų šventės. „O per pandemiją tegali numatyti dvi savaites į priekį“, sako Jogaila ir patikina nė vieno iš dešimties savo darbuotojų neatleido, nes gerai žino, kaip po to būtų sunku vėl juos surasti.

Paklaustas, kaip įsivaizduoja savo gyvenimą po dešimties metų, Jogaila tik nusijuokia: „Aš noriu švęsti gyvenimą, mėgautis šia diena, ir apie tolimą ateitį išvis negalvoju.“

Bet vis dėl to, ar jis norėtų, kaip stereotipiškai sakoma, vėl sukurti šeimą, pastatyti dar vieną namą ar pasodinti vieną kitą medį?

„Niekada negali sakyti ne, nes nežinai, kuo baigsis tas gyvenimas. Bet ir niekada negali būti tikras, kad tavo planai kada nors taps tokiais, kuriais tu galėtum didžiuotis.

Kaip tik, gal tu paslysi netyčia, o gal padarysi kažkokį stebuklą ir bus kažkas fatališko. Aš vis dar tikiu stebuklais ir tikiu, kad egzistuoja Kalėdų Senelis. Tikrai tikiu, aš gi buvau pas jį, buvo bičas su barzda balta. Aš vis dėlto tikiu, kad taika pasaulyje bus, baigsis Covidas ir vėl mes grįšime į savo išprotėjusį pasaulį, kuriame džiaugsimės tuo, ką darome“, sako laidos pašnekovas.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos