„Jurga yra toks žmogus. Ji davė labai tokį platų pasirinkimą. Mes gyvename kur? Rinkis arba Vilnius, arba Vilnius, šypsodamasis laidoje „Kasdienybės herojai“ sako vyras, ko gero pirmą kartą savo gyvenimą atsisėdęs priešais kameras. Taip, aš buvau pasiryžęs viską aukoti dėl šitų santykių, absoliučiai viską.“

O kodėl Nerijus nekvietė Jurgos į Anykščius, tokį gražų kurortą?

„Gražus kurortas, bet jai per ankšta. Ji paprasčiausiai uždustų ten, jai reikia erdvės“, patikina Nerijus.

Į pirmąjį pasimatymą su didele gėlių puokšte atvykęs Nerijus neslepia, kad išties ruošėsi susitikimui. „Ir jau tuomet jaučiausi įklimpęs“, sako vyras.

Pora šiuo metu gyvena įkurtuvių nuotaikomis. Pagaliau baigė remontuoti savo naująjį būstą jis labai kompaktiškas, bet jaukus“, sako Jurga. Daug kas padaryta Nerijaus rankomis.

Fotomenininkė ir tolimųjų reisų vairuotojas atrodytų, kokie interesai gali juos sieti? Tačiau Jurga sako, kad Nerijus labai artistiškas, puikiai fotografuoja ir turi gerą humoro jausmą, todėl jie nesijaučia kaip žmonės iš skirtingų pasaulių.

„Iki pažinties su Nerijumi aš nesupratau, kokia tai svarbi ir sudėtinga profesija juk viską, ką mes naudojame maistas, drabužiai, buities prekės, buvo kažkieno atvežta. O Nerijus dirba tik Skandinavijos Šiaurėje, kur klimatas atšiaurus, o vairavimo sąlygos sudėtingos visada", – pasakojo moteris. Jurga kartą taip pat leidosi su mylimuoju į kelionę ir džiaugiasi užfiksavusi šiaurės pašvaistę.

Jurga neslepia, gyventi su tolimųjų reisų vairuotoju nelengva juk mylimo žmogaus nematai po kelis mėnesius. Todėl pora patikina valandų valandas kalbantys telefonu.

„Mūsų gyvenime nėra jokių taisyklių ir stereotipų, mes leidžiame sau tiesiog linksmai gyventi“, sako Jurga. Ji patikina santykiai, kai susipažįsti kone paauglystėje, labai skiriasi nuo tų, kuriuos kuri, kai tau virš 50.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės