Šiais metais įmonė pateko į „Forbes“ sudarytą Rusijos interneto verslų TOP10, o įtakingas mobiliųjų žaidimų portalas PocketGamer.biz pripažino „Game Insight” vienu geriausių žaidimų kūrėjų. Didžiosios Britanijos dienraščio „The Guardian“ vertinimu, „Game Insight“ sukurtas žaidimas „Transport Empire“ – viena iš 20 geriausių „iPhone“ ir „iPad“ aplikacijų, o sėkmingiausiu įmonės žaidimu laikomas „Paradise Island“, kuris, kaip teigiama, savo populiarumo viršūnėje vien „Android“ platformose uždirbdavo po 1 mln. JAV dolerių per mėnesį.

Šiuo metu „Game Insight“ apima 15 studijų ir daugiau nei 900 žaidimų kūrėjų visame pasaulyje, tačiau įmonė sparčiai plečiasi. Pasak „Game Insight“ atstovų, būstinės steigimas Europoje – natūralus žingsnis, numatytas įmonės tarptautinės plėtros strategijoje. Šiuo metu daugiau nei 26 proc. iš 250 mln. „Game Insight“ vartotojų yra iš Europos, o įmonės pajamos Europoje sudaro daugiau nei 28 proc. visų pajamų. Remiantis „Annie Analytics“ duomenimis, daugiau nei penktadalis viso pasaulio mobiliųjų žaidimų vartotojų yra būtent Europoje.

„Tikimės, kad „Game Insight“ biuras Europos Sąjungos šalyje padės sustiprinti mūsų pozicijas Europoje, kuri yra viena svarbiausių mūsų rinkų, ir kartu įsitvirtinti kaip pasaulinei kompanijai. Mums šis žingsnis yra labai svarbus, todėl pati asmeniškai vadovausiu būstinės Vilniuje startui“, ‒ teigia „Game Insight“ įkūrėja ir valdybos pirmininkė Alisa Chumachenko.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Arvydo Arnašiaus teigimu, „Game Insight“ žingsnis į Lietuvą kalba apie šalies patrauklumą kūrybiniams aukštųjų technologijų projektams: „Tai, kad viena iš pasaulinių mobiliųjų žaidimų lyderių pasirinko Vilnių savo būstinei rodo, kad galime pasiūlyti idealią platformą sparčiai verslo plėtrai: talentingus specialistus, pažangią interneto infrastruktūrą, palankią verslo aplinką bei galimybes bendradarbiauti tiek su Rytais, tiek su Vakarais. Tokio masto įmonės žingsnis į Lietuvą neabejotinai padės atkreipti kitų aukštųjų technologijų verslų dėmesį į galimybes Lietuvoje. „Game Insight“ komandos darbas taip pat prisidės prie aukštųjų technologijų verslo plėtros šalyje ir vietinių kompetencijų tobulinimo“, ‒ tvirtina A. Arnašius.

„Game Insight“ biuras Vilniuje atidaromas 2014 m. gegužės 29 dieną.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (53)