Pavadintas „PaperTab“, planšetinis kompiuterius atrodo visai kaip popieriaus lapas. Tačiau ji yra interaktyvus, turi didelę skiriamąją gebą ir 10,7 colio (27 centimetrų) įstrižainę. Šis ekranas – „Plastic Logic“ kūrinys, o širdis – naujos kartos „Intel“ I5 procesorius. Nauja ir tai, kad vietoj vienu metu veikiančių kelių programų ar langų viename ekrane, vartotojas gali naudoti kelis interaktyvius ekranus, kurie gali veikti kartu, tačiau kiekvienas – su ta pačia ar kita programa.

„Naudojant keletą „PaperTabs“ ekranų yra daug lengviau dirbti su keliais dokumentais“, teigia Roel Vertegaal, vienas iš šio kompiuterio kūrėjų iš Kvinso universiteto. „Po penkerių ar dešimties metų dauguma kompiuterių, nuo nešiojamųjų iki planšetinių, turėtų būti labai panašūs į šį - atrodyti kaip spalvoto popieriaus lapai ir galėtų veikti kartu“.

„PaperTab“ interaktyvi sąsaja sukurta taip, kad ji imituoja darbą su keliais popieriaus lapais ir seka, kaip lapai yra išsidėstę vienas kito atžvilgiu. Teoriškai jie gali rodyti ir tūkstančius popierinių dokumentų ar suformuoti didelį ekraną projektavimo, reklamos ar kitiems tikslams.
Tiesa, vaizdas kol kas nespalvotas, bet tai tik laiko klausimas.