Trakų rajono savivaldybė praneša, kad šiuo metu oficialų paplūdimio statusą turi du paplūdimiai: Akmenos ežero paplūdimys ir Vilkokšnio ežero paplūdimys. Tuo tarpu maudyklių sąrašas žymiai gausesnis: prie Lentvario ežero (iš Vytauto gatvės, Lentvaris), Lukos ežero pakrantė (prie buvusios Nemuno irklavimo bazės), prie Totoriškių ežero (priėjimas iš Plomėnų gatvės, Trakai), prie Totoriškių ežero (priėjimas iš Ežero gatvės, Trakai), prie Navos ežero (prie Aukštadvario piliakalnio).

Visiškos ramybės ir švaros išsiilgusiems vilniečiams siūloma rinktis vieną iš penkių mokamų paplūdimių Trakuose. Už apsilankymą juose prašoma nuo 5 iki 35 eurų.

„Kempingas Slėnyje“

Paplūdimys „Kempingas Slenyje“ išrinktas tarp geriausių Lietuvos paplūdimių. Šis paplūdimys įsikūręs prie didžiausio ir giliausio Trakų miesto ežero „Galvė“ pakrantės, kurioje atsiveria vaizdas į Užutrakio dvaro sodybą bei Trakų salos pilį.

Paplūdimio ir vandens pramogos „Kempingas Slenyje“ paplūdimyje: patogūs gultai, valtys, vandens dviračiai, paplūdimio tinklinis, smėlėta pakrantė, rūkoma ir nerūkoma zonos.

Adresas: Slėnio g. 1, Trakai (GPS: 54.669699, 24.929395).

Rezervacija: 8 686 11136.

Paplūdimio švaros mokestis: suaugusiojo mokestis – 5 Eur, vaikas – 3.50 Eur.

Automobilis – 5 Eur.

Į šią kainą įskaičiuotas naudojimasis pliažu ir gultais, naudojimasis WC/dušais, naudojimasis futbolo/krepšinio aikštelėmis, vaikų žaidimo aikštele.

Viešbutis „Tony Resort“

„TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas suteikia galimybę mėgautis išskirtiniu poilsiu prie Gilušio ežero, esančiame prižiūrimame smėlėtame paplūdimyje. Šiame paplūdimyje kur kas mažiau lankytojų, tad čia ramu ir gera ilsėtis. Didžioji dalis paplūdimio lankytojų – šeimos, kurios mėgsta turiningą, tačiau ramų poilsį be triukšmingos muzikos.

Adresas: Anupriškių kaimas 2, Trakų raj. (GPS: 54.70604 24.901904).

Rezervacija: 8 611 44 445.

Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: suaugusiojo mokestis – 5 Eur. Vaikams nuo 4 iki 12 metų – 1 Eur. Vaikams iki 4 metų – nemokamai.

Gultai, rankšluosčiai už papildomą kainą.

„Esperanza Resort & SPA“

„Esperanza Resort“ – tai prabangus ekologiškas spa viešbutis. Ši vieta siūlo stulbinantį gamtos grožį, nuostabų apgyvendinimą, aukštai įvertintą maitinimą ir pramogas. „Esperanza“ svečiai gali atsipalaiduoti prie ežero įrengtame privačiame paplūdimyje, kuriame yra daugiau kaip 80 patogių ir prabangių poilsio krėslų, lovų ir vaikų žaidimų aikštelė. Šalia yra įrengta ir tinklinio aikštelė.

Adresas: Paungurių k. 1, Trakų raj. (GPS: 54.605375, 24.747018).

Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: Suaugusiojo mokestis – 35 eurai. Vaikams iki 12 metų taikoma 50 proc. nuolaida. Vaikams iki 3 metų nemokamai, jei nesinaudoja gultais.

Viešbutis „Margis“

Viešbučio „Margis“ paplūdimys įsikūręs ramiame ir žavingame Margio ežero pusiasalyje, nuostabių kalvų ir pušyno apsuptyje, už 8 km nuo Trakų bei už 35 km vakarų kryptimi nuo Vilniaus. Paplūdimio ir vandens pramogos: paplūdimio tinklinio aikštelė, lauko krepšinio aikštelė, lauko tenisas, dvivietės valtys, žvejybos inventorius

Adresas: Ežero g. 39, Penkininkų k., Trakų raj. (GPS: 54.605564, 24.824210).

Rezervacija: 8 685 05550.

Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: suaugusiojo mokestis – 5 Eur, vaikams iki 12 metų nemokamai.

Į šią kainą įskaičiuotas naudojimasis pliažu, WC, dušais, automobiliui parkavimo vieta.

„Margio Poilsiavietė“

„Margio Poilsiavietė“ siūlo karštomis vasaros dienomis atvykti į tvarkingą ir ramų paplūdimį. Nuo saulės arba netikėto lietaus yra galimybė pasislėpti pavėsinėse. Margio Poilsiavietė siūlo pilnus įspūdžių pasiplaukiojimus sportiniu kateriu aplink Margio ežerą, ekstremalius plaukimus vandenlente ar vandens slidėmis.

Adresas: Gandrų g. 5., Markutiškių k., Trakų raj. (GPS: 54.601951, 24.783532).

Rezervacija: 8 657 57802.

Paplūdimio švaros mokestis: suaugusiojo mokestis – 5 Eur, vaikams iki 12 metų nemokamai.

Susiję straipsniai
Top naujienos