„Vienintelis klausimas, kuris dar buvo keltas ir kurį ketvirtadienį vadovybėje sutarėm, dėl kito žiemos akcento tai yra čiuožyklos. Bet vis dėl to nusprendėm, kad ją reikia daryti“, – sakė meras.

„Juo labiau, kad pusė sumos prisideda verslas prie to. Tai iš tikrųjų yra labai rimtas indėlis ir tikrai duos didelę naudą visiems vilniečiams“, – pridūrė jis.

Sostinės valdantieji dėl kalėdinių dekoracijų tarėsi po to, kai praėjusią savaitę meras iškėlė siūlymą šventinei eglei suplanuotus biudžeto pinigus skirti su Rusija kovojančiai Ukrainai, o sostinėje pastatyti „pačią kukliausią Kalėdų eglutę“.

Tokie mero pasisakymai sulaukė kritikos iš turizmo verslo atstovų: jie teigė, jog tai padarytų didelę žalą šalies įvaizdžiui.

„Iš tikrųjų viskas pavyko, viską susitarėm. Eglė bus dėl daugelio priežasčių, ir dėl turizmo, ir dėl to, kad jau pirkimai padaryti iki energetinių kainų pabrangimo, todėl atšaukimas brangiau kainuotų, ir dėl to, kad ukrainiečius džiugins“, – sakė meras.

Pasak R. Šimašiaus, taupoma bus atsisakant ant Katedros šono rodomos Kalėdų pasakos projekcijos, eglės Rotušės aikštėje, bus mažinamas tiltų apšvietimas.

Jis yra teigęs, jog tokie veiksmai leis sutaupyti 157 tūkst. eurų iš Kalėdų sostinėje biudžeto.

Šiųmetinį sostinės konkursą Kalėdų eglei laimėjo vienintelis pasiūlymą pateikęs dalyvis – bendrovė „Švenčių studija“, kalėdinį atributą pasiryžusi pastatyti už 230 tūkst. eurų, nors kvietimą dalyvauti pirkime buvo priėmę keturi tiekėjai. Pernai eglė kainavo 89 tūkst. eurų.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės