„Pirmame pastato aukšte numatomos smulkios komercijos patalpos su lankytojų san. mazgais pritaikytais neįgaliesiems. Šalia šiaurinio įėjimo projektuojama klientų laukimo zona su vaizdu į apželdintą kiemą. Iš holo bus patenkama į antrame ir trečiame aukšte esančias administracinės paskirties patalpas – biurus su funkcijai reikalingomis pagalbinėmis patalpomis. Pastate numatoma apie 200 darbo vietų. Administracinėse patalpose numatomi san. mazgai, pagalbinės patalpos ir tyliam darbui skirti susitikimų ar pokalbių kambariai grupuojami pastato centre, ties ašimi D, arba palei laiptinių šachtas, erdves palei langus paliekant darbo vietų, poilsio zonų projektavimui. Antrame ir trečiame pastato aukštuose palei vakarinį fasadą numatomi balkonai orientuoti į Pilaitės piliakalnio kraštovaizdį“, – apie planuojamą administracinį pastatą rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Po administraciniu pastatu planuojama 55 vietų parkavimo aikštelė, o šalia planuojama 6 vietų antžeminis parkavimas.

Vizualizacija

Šalia pastato taip pat planuojama „Švaros brolių“ autoplovykla

Su šiais projektiniais siūlymais taip pat pateiktas ir „Švaros brolių“ autoplovyklos projektas. Šioje plovykloje ant konvejerio bus organizuojamas sausas automobilių valymas.

„Projektuojamo pastato tūris – vieno aukšto su antresolėmis. Šiaurės rytų pastato dalyje projektuojamas sauso valymo konvejeris su įvažiavimu pietryčių pusėje bei išvažiavimu šiaurės vakarų pusėje. Šiauriniame pastato kampe numatomos techninės patalpos. Virš dviejų kampinių patalpų numatoma antresole siurbimo įrenginiui. Šalia techninių patalpų bloko numatomi san. mazgai lankytojams ir darbuotojams. Palei šiaurės rytų fasadą patalpų centre numatoma poilsio/ laukimo zona lankytojams šalia kurios numatomas pagrindinis įėjimas į pastatą. Išsikišusioje pastato dalyje šiaurės vakaruose tarp ašių 1-4‘ ir A-C projektuojamos dvi automobilių valymo vietos su patekimais iš lauko. Šalia jų numatomas kabinetas ir laiptai į antresolę. Antresolėje projektuojamos pagalbinės patalpos, darbuotojų dušas, daiktų laikymo patalpa, poilsio patalpa ir kabinetas“, – apie būsimą autoplovyklą rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Projektiniuose siūlymuose taip pat nurodoma, jog apželdinamoje C sklypo dalyje planuojama sodinti medžius ir krūmus. Numatoma sodinti tokius medžius kaip paprastieji uosiai ir sedulos. Žaliosiose zonose projektuojamos pakeltos salos su stambia granito skalda, žolinių augalų ir krūmų kompozicijos. Taip pat numatoma apželdinti „ažūrą“ dengiantį automobilių stovėjimo aikštelę bei sklypo prieigas šalia jo.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Senasis Pilaitės kelias 1, Pilaitė;
  • Sklypo C dalies plotas – 3 047 m2;
  • Apželdintas sklypo plotas – 304,70 m2 (10% sklypo ploto);
  • Administracinio pastato bendras plotas – 1 774,11 m2;
  • Statinio aukštis – 3 aukštai (iki 10m aukščio);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 61 vnt. (antžeminis parkingas);
  • Dviračių stovėjimo vietų skaičius – 30 vnt.;
  • Projekto vystytojas – UAB „KNV 4“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Sienos“ ir UAB „2L architects“, projekto vadovas – Donatas Laucius.