Molėtai – rajonas, iki šiol daugelio pažįstamas kaip šimtų ežerų ir tūkstančio žvaigždžių kraštas, šiemet prisistato išskirtinai kaip 5 žvaigždžių kraštas. Šioje vietovėje glūdi ryškiausi rajono gamtos, ramybės, kultūros, istorijos ir aktyvaus laisvalaikio lobynai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Viena iš rajono naujienų – nauja renginio koncepcija, anksčiau dar neįgyvendinta Lietuvoje. Molėtų gyventojai ir miesto svečiai rugpjūčio 8 d. kviečiami į pasimatymą. Tądien po atviru dangumi naujomis spalvomis nušvis Maisto, Meilės ir Muzikos pakrantė aplink Pastovio ežerą. „Molėtai visais metų laikais laukia svečių, o po išbandymų laikotarpio norime dar asmeniškiau kreiptis į visus ir pakviesti pabūti kartu. Mėgaukitės vasara, žvaigždėmis, muzika ir vieni kitų draugija čia Molėtuose“ – į šventę kviečia rajono meras Saulius Jauneika.

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro nuotr.

Pirmiausia, šeštadienio pavakarę, pasimatymo su vaikais lauks animatoriai ir edukatoriai. Po visą Pastovio pakrantę pasklidusiose švenčių zonose, jaunieji lankytojai kviečiami atvykti su šeimomis bei draugais ir švęsti savo gimtadienius, vaikystę ar, tiesiog, vasarą. Visus šventės dalyvius sujungs vaikų kolektyvų koncertai, nuaidintys Pastovio ežero bangomis. Kartu su vaikais pramogaus Burbulų dėdė, o skirtingose šventės zonose galima bus iš arčiau susipažinti su gyvūnais – Lietuvos triušių augintojų asociacija pristatys gyvūnėlių parodą, Žirgų oazė kvies aplink Pastovio ežerą pasijodinėti poniais.

Temstant ir įsižiebiant ežero pakrantės šviesoms, molėtiškių bei miesto svečių lauks atsinaujinusios pasimatymų erdvės po žvaigždėtu dangumi. Jaukią aplinką šventinėje ežero pakrantėje kurs žinomi atlikėjai ir gyvo garso muzika – Loretos Sungailienės ir Vytauto Pilibavičiaus Folk džiazo grupės kūrybinis eksperimentas meistriškai sujungiantis lietuvių liaudies ir džiazo melodijas, ne mažiau ryškūs ir kiti šventinės nakties atlikėjai – Edgaras Lubys ir Donatas Montvydas. Pasimatymo šventės scena įsikurs Pastovio ežero viduryje, todėl visi pasimatymo dalyviai muzika galės mėgautis būdami bet kurioje pakrantės vietoje.

Šventės organizatoriai kviečia atitrūkti nuo kasdienybės. Telieka pasiruošti jaukiam vakarui ir iškylai, o su minkštais pledais į Molėtų šventinę pakrantę atsinešti ir gerą nuotaiką.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Baigtas Asvejos medinio tilto remontas

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad baigtas remontuoti vienas iš trijų medinių tiltų, esančių valstybinės reikšmės keliu...

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės