Tai – jau antroji šiais metais stotelė, kur „Maximos“ vadovai susitiks su vietos gamintojais ir tiekėjais, darbuotojais ir gyventojais. Tradiciškai visų šventės dalyvių lauks „Maximos“ meistrų iškepti tortai, kurių bus net 300 kilogramų, o speciali tik Tauragei skirta akcija leis įsigyti prekių vos po 1 eurą.

„Per Lietuvą keliaujantis „Ačiū“ turas neša žinią, kad augti ir tobulėti galime tik bendradarbiaudami. Lankomės nuostabiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, kur susitinkame su vietos gyventojais, darbuotojais, dėkojame savo ilgamečiams partneriams. Malonu susitikti su tiek daug žmonių, su kuriais kartu kuriame lietuviško prekybos verslo tradicijas, o bendradarbiavimas tęsiasi jau daugelį metų“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.

Vasario 28 dieną Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas kartu su K. Meide susitiks su Tauragės krašto gamintojais ir ūkininkais, kurių „Maximai“ tiekiamą produkciją vertina pirkėjai iš visos Lietuvos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vėliau – nuo 12 valandos „Maxima XX“ parduotuvėje, adresu Prezidento g. 72, tauragiškiai bus kviečiami pasivaišinti „Maximos“ meistrų iškeptais tortais ir prasidės speciali „Ačiū“ turui skirta akcija. Šiai išskirtinei akcijai prekės yra parinktos iš „T“ raidės – pagal pirmąją Tauragės miesto vardo raidę.

Akcinių prekių sąraše: traškučiai „Lays“ (265 g) už 1 eurą, tualetinis popierius „Zewa Deluxe white“ (8vnt) už 1 eurą, trumpavaisių agurkų kilogramas už 1 eurą, tunų gabaliukai aliejuje arba savo sultyje „John West“ (145 g) už 1 eurą bei tirpiosios kavos gėrimo „Nescafe Classic 3in1” pakuotė (10x16,5 g) už 1 eurą.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo vasario 28 dienos vidurdienio – 12 valandos – iki sekmadienio, kovo 1 dienos, parduotuvės darbo laiko pabaigos, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Kad akcinių prekių užtektų visiems, turintys „Ačiū“ kortelę galės įsigyti tik tam tikrą kiekį prekių.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos