Parko rotondoje skambanti pučiamųjų muzika jau daugelį metų yra neatsiejama vasaros poilsio didžiausiame šalies kurorte dalis – kiekvieną vasarą „Palangos orkestras“ ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais Birutės parko rotondoje klausytojus džiugina nemokamais aukšto lygio pučiamųjų muzikos koncertais. Pasirodymų rotondoje pradžia – 18.30 val.

„Rinkdami „Orkestro vasaros“ repertuarą, atsižvelgiame į klausytojų poreikius – suprantame, kad į kurortą atvykę svečiai nori atsipalaiduoti, mėgautis ramybe. Be to, pasiklausyti pučiamųjų muzikos parke, be kitų klausytojų, susirenka ir šeimos su mažais vaikais, tad vengiame labai įmantrių, sudėtingos formos kūrinių. O ir pati Birutės parko aplinka sufleruoja rinktis lengvesnio žanro muziką“, – kalbėjo „Palangos orkestro“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Vygantas Rekašius.

„Orkestro vasaros“ programa kasmet atnaujinama, tačiau nepamirštami ir senesni kūriniai, groti prieš keletą metų bei sulaukę didelio klausytojų įvertinimo – jie kartas nuo karto taip pat įtraukiami į repertuarą.

„Žinoma, neatsiliekame ir nuo šių dienų kūrybinių procesų – jie taip pat atsispindi koncerto programoje“, – sakė V. Rekašius.

Kiekvienas „Orkestro vasaros“ koncertas yra vis kitoks – „Palangos orkestro“ orkestrantai, kaip ir kasmet, palangiškiams ir kurorto svečiams parengė keletą skirtingų programų. „Palangos orkestras“ į Birutės parko rotondoje vykstančius „pasimatymus“ su pučiamųjų muzika kvies iki rugpjūčio 27 d. Lyjant koncertai nevyks.

Nemokamus „Orkestro vasaros“ koncertus palangiškiams ir kurorto svečiams dovanoja Palangos miesto savivaldybė, Palangos Birutės parkas ir „Palangos orkestras“.