Kaip priminė skaitytojas, šiuo metu remontuojama visa S. Daukanto gatvė, tačiau atkarpa nuo Donelaičio gatvės iki Laisvės alėjos, kur esą yra tik vienas gyvenamasis namas, gerai apšviesta ir aptverta, o atkarpa nuo Laisvės alėjos iki Kęstučio gatvės skendi visiškoje tamsoje, nors joje visi gyvenamieji namai.

„Negana to, kad žmonės į namus eina per skaldą tamsoje, tai dar turi laviruoti tarp iškilusių šulinių. Skambinau į „Kauno gatvių apšvietimą“, tai sako remontas, išskirtinė situacija, tačiau remontas abiejose atkarpose, tik vienoje meras turi turto, o kitoje ne“, – jo manymu, netolygios darbų eigos priežastį įvardijo skaitytojas.

Jis atkreipė dėmesį, kad rekonstruojant Laisvės alėją pėsčiųjų patogumui buvo patiesti plastikiniai takai – čia to nėra. Kauniečio žiniomis, Laisvės al.-Kęstučio g. atkarpos remontas tęsis net iki liepos mėnesio, nors Kęstučio g.-Karaliaus Mindaugo pr. atkarpa, kur žmonių srautas esą mažesnis, bus sutvarkyta iki Naujųjų metų.

„Bet vėl, ten šalia mero ofisai. Tai va, kaip gyvename pačiame centre, o jaučiamės kaip pačiame užkampyje“, – kalbėjo kaunietis, pasidalijęs kliūčių ruožu tapusios skirtingai apšviestos S. Daukanto gatvės nuotraukomis.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare informavo, kad dar šią savaitę atkarpoje nuo Kęstučio gatvės iki Laisvės alėjos planuojama pradėti statyti nuolatinius stacionarius apšvietimo stulpus ir apšviesti dalį statybvietės.

„Be to, iš Kinijos jau atkeliavo S. Daukanto gatvės granitas, tad netrukus prasidės naujos dangos klojimo darbai. Atsiprašome kauniečių už laikinus nepatogumus“, – supratimo ir kantrybės prašė A. Pakalniškis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad 400 m ilgio S. Daukanto gatvės rekonstrukcija pradėta šių metų birželį. Čia keičiamos susidėvėjusios požeminės komunikacijos, atnaujinama danga bei mažoji architektūra – spalio 17-ąją jau atidengta 3 m aukščio skulptūra Japonijos diplomatui Čijunei Sugiharai.

Visus atnaujinimo darbus planuojama užbaigti kitų metų vasarą.

Susiję straipsniai
Top naujienos