Apie oficialų pranešimą primenantį skelbimą, prikabintą ant Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios tvoros, pirmadienį pranešė „Kas vyksta Kauner“ skaitytoja. „Kažkas pajuokavo?“ – svarstė moteris.

Dar šeštadienio popietę šia žinia su prierašu „Kaune vietoje Soboro bus statomas parkingas?“ internautai pasidalijo socialiniame tinkle „Reddit“, kur pokštas buvo kaipmat dekonstruotas atkreipus dėmesį į šmaikščius projekto užsakovo ir vykdytojų vardus.

„Jævla Spøk“ išvertus iš norvegų kalbos reiškia „prakeiktas pokštas“. Daugiaaukštės stovėjimo aikštelės „projektuotoju“ įvardijama neegzistuojanti bendrovė „Holy Parking“, už įgyvendinimą atsakingi žmonės – Domantas Šaibas, Kornelija Tolgeraj ir Darius Kanorius.

„99 proc. čia dar vienas Šurajevo prikoliukas“, – įsitikinęs buvo „Reddit“ vartotojas.

Soboras

„Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare mero patarėjas ryšiams su visuomene Tomas Jarusevičius sakė, kad kauniečiams niekada netrūko humoro jausmo ir šis atvejis tai patvirtina. Tik tokia kompiliacija esą galbūt labiau tiktų balandžio 1-ajai, kadangi visiškai prasilenkia su realybe.

„Matyt, maketo autorius įkvėpė bendras miesto darbų kontekstas: visai netoliese, K. Donelaičio gatvėje, buvusio „Merkurijaus“ užnugaryje išties kyla daugiaaukštė automobilių saugykla su atskira erdve dviračiams. Jos patogumais jau greitai naudosis į miesto centrą atvykę kauniečiai“, – apie tikrą projektą priminė T. Jarusevičius.

Top naujienos