Laikinos priemonės

Kėdainių miesto gatvėse kelininkai darbuosis pavasarį ir vasarą, tuomet bus tvarkomos po žiemos atsiradusios išdaužos.

Tačiau iki kelininkų pasirodymo miesto seniūnija šią problemą sprendžia laikinomis priemonėmis – atsivėrusias gatvių duobes darbininkai užpila skalda arba frezuotu asfaltu.

Gyventojai raginami pamačius didesnę duobę pranešti miesto seniūnijai, tuomet darbininkai ją užpiltų ir būtų išvengta nelaimės.

Bėdų yra

Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė, komentuodama situaciją sakė, kad problemų žiemai persiritus į kitą pusę yra, tačiau seniūnijos darbininkai reaguoja ir bėdas sprendžia nedelsdami.

„Mieste jau pastebimos po žiemos atsivėrusios duobės. Pasimatė jos po didžiųjų snygių, kai nutirpo gausus sniegas.

Pavasarį, žinoma, bus vykdomi duobių asfaltavimo darbai.

Bet šiuo metu, kad būtų išvengta nepatogumų ir eismo įvykių, užpilame duobes skaldele arba frezuotu asfaltu. Bent jau tam kartui, kad eismo dalyviams nekiltų didesnių problemų“, – informavo S. Mituzaitė Palubinskienė

Apvažiuoja miestą

Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai kasdien apvažiuoja miestą ir, jei tik pamato, kad keliuose yra duobių, jas užpila skalda ar žvyru.

Tačiau pasitaiko, kad ne visada laiku duobes pamato, tad būtų gerai, jei gyventojai seniūnijai apie jas praneštų.

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų pastebėjus gatvėse pavojų keliančią išdaužą apie ją nedelsiant informuoti telefonu (8-347) 67 287.

www.rinkosaikste.lt
Top naujienos