„Iš pradžių buvo numatyta tik pakloti naują salės dangą ir pernai užbaigti darbus. Tačiau atliko pinigų ir už juos padaryta papildomų darbų – pakeista salės šildymo sistema, pastatyti šiuolaikiniai krepšinio stovai, skydai ir lankai bei keturi salės šonuose stovintys krepšinio skydai, taip pat modernizuotas apšvietimas. Visi šie darbai ir medžiagos atsiėjo 82 585 Eur. Dabar ne tik Ariogalos miesto, bet ir kitų rajono vietovių sporto mėgėjams žymiai pagerėjo treniruočių sąlygos, teikiamų paslaugų kokybė“, – teigė Raseinių KKSC laikinai direktoriaus pareigas einantis Gintautas Balčaitis.

Šiuo metu įgyvendinamas projektas „Neformalaus ugdymosi galimybių didinimas modernizuojant Raseinių kūno kultūros ir sporto centrą“, todėl Ariogalos sporto salė laikinai tapo pagrindine rajone ir ji yra labai užimta. Čia vyksta ir dar kurį laiką vyks įvairių sporto šakų rajono pirmenybės, Lietuvos čempionatų zoninės varžybos.

Vieni pirmųjų šią atnaujintą sporto salę išbandė krepšininkai – 11 komandų jau pradėjo kovą tradiciniame turnyre dėl Savivaldybės mero taurės. Šio garbingo prizo siekia ir Savivaldybės ekipa – praėjusių metų varžybų 2-osios vietos laimėtoja.