Iš baimės drebantis nuskriaustas šuo virto tikru gražuoliu

 (3)
Tai viena tų istorijų, kurios sukelia tikrą jausmų audrą - pyktį dėl neatsakingų žmonių, beširdiškai išmetančių savo augintinius tiesiog į gatvę ir džiaugsmą už tuos, kuriems likimas padovanojo antrą šansą. Šansą gyventi su tais, kurie jų niekada nenuskriaus ir nepaliks likimo valiai.

Nežinia kiek laiko šis iš baimės drebantis pitbulis buvo vienas ir niekam nereikalingas. Laimei, baisiausias jo gyvenimo etapas liko praeityje. Nebūkime abejingi ir pasirūpinkime tais, kurie negali pasirūpinti patys savimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Įdomybės

Vokietijos policijai teko gelbėti... neblaivius ežiukus (35)

Vokietijos policijai teko gelbėti... neblaivius ežiukus
Vokietijos Erfurto mieste moteris kreipėsi į policiją, nes jai nerimą sukėlė du žaidimų aikštelėje gulėję ežiukai, kurie akivaizdžiai prastai jautėsi.

Nepaprasta moters ir žirgo bičiulystė: tapo geriausiais draugais (2)

Nepaprasta moters ir žirgo bičiulystė: tapo geriausiais draugais
Daugelis žino knygelę vaikams „Juodasis gražuolis", kurioje pasakojama apie žirgą, išgyvenantį ne vieną iššūkį savo gyvenime ir suprantanti, kad negalima aklai pasitikėti žmonėmis. Žmonės gali ryžtis bet kam, kad tik išdresuotų paklusnų žirgą.

Nufilmavo juokingą nusikaltimą: gudrus šunų planas, kaip naktį gauti maisto (11)

Nufilmavo juokingą nusikaltimą: gudrus šunų planas, kaip naktį gauti maisto
Auksaspalviai retriveriai Bleu ir Colby - pamažu garsėjantys broliai. Dar jiems tebūnant jaunikliais, jų vaizdo įrašas „Youtube" kanale peržiūrėtas net 13 milijonų kartų. Savo sėkmę jie pakartojo išlaisvindami kūdikį iš lovelės, kad šis jiems duotų skanėstų – nusikaltėliai demaskuoti peržiūrėjus naktį filmuotą įrašą kūdikio kambaryje, rašo BoredPanda.com.

Baisų gyvūną laukuose žmonės vadino vilkolakiu: šiandien jį sunku atpažinti (3)

Baisų gyvūną laukuose žmonės vadino vilkolakiu: šiandien jį sunku atpažinti
Sulysęs ir plinkantis gyvūnas daugybę laiko praleido bastydamasis palei vieną Kalifornijoje esantį kelią. Jo oda priminė žvynus. Tai, kas buvo likę iš gyvūno kailio, šiaušėsi jam ant kaklo, tad nieko keisto, kad vietiniai jį praminė vilkolakiu, rašo thedodo.com.

Nufilmuota įžūli vagystė: voverė už pirkinius neketino susimokėti (6)

Nufilmuota įžūli vagystė: voverė už pirkinius neketino susimokėti
Vietoje to, kad savo riešutus užsidirbtų sąžiningai, viena tingi voverė rado lengvesnį būdą. Pūstauodegį graužiką nusikaltimo vietoje vidury baltos dienos užfiksavo „Disney's Magic Kingdom“ parduotuvės Floridoje kameros, rašo thedodo.com.

Meškėnas tapo tikra žvaigžde: jo lipimą į dangoraižį stebi tūkstančiai (3)

Meškėnas tapo tikra žvaigžde: jo lipimą į dangoraižį stebi tūkstančiai
Prieš keletą dienų visuomenės dėmesį patraukė narsus meškėnas, laipiojantis ant Sent Pole, Minesotoje esančio dangoraižio, rašo BoredPanda.com.

Per plauką nuo nelaimės: moterį su kūdikiu nuo gaisro išgelbėjo pitbulė (17)

Per plauką nuo nelaimės: moterį su kūdikiu nuo gaisro išgelbėjo pitbulė
Jauną pitbulę Sashą galima vadinti šios savaitės didvyre – jos greita reakcija išgelbėjo šeimininkus nuo baisios tragedijos, rašo thedodo.com.

Komiška situacija ežere: atrodo, kad šuo bando nuskandinti šeimininkę (9)

Komiška situacija ežere: atrodo, kad šuo bando nuskandinti šeimininkę
Prieš plaukiodami su šunimi, nepamirškite apsivilkti gelbėjimosi liemenės! Prieš porą dienų Arizonoje prie Saguaro ežero atostogavusi Holly Monson įamžino labai neįprastą momentą, kuomet šuo „vos nenuskandino jos sesers“, rašo BoredPanda.com.

Tikri juokdariai: 10 korgių akimirkų, kurios privers nusišypsoti (10)

Tikri juokdariai: 10 korgių akimirkų, kurios privers nusišypsoti
Juokingi, meilūs ir išlepę – tokie korgiai dažniausiai sutinkami interneto platybėse. Kad ir kokie juokingi jie beatrodytų, anksčiau jie buvo laikomi kovotojų augintiniais. Manoma, kad pirmieji korgiai priklausė keltų kovotojų genčiai Keredigione, vidurio vakarų Velse maždaug 1200 m. pr. Kr., rašo BoredPanda.com.

Plytą užkėlė ant besiraitančio kilimo krašto: šuns reakcija buvo netikėta (7)

Plytą užkėlė ant besiraitančio kilimo krašto: šuns reakcija buvo netikėta
Vieną dieną, važiuodama iš darbo namo, Ariana Smoak pakelėje išvydo stovintį vienišą šunelį. Moteris išlipo iš mašinos įsitikinti, ar gyvūnui viskas gerai, ar nereikia pagalbos. Vos tik jai išlipus, iš kažkur netikėtai pasipylė šuniukai - moteris suprato, kad kalytė pakelėje laukė, kol kas nors išgelbės jos sergančius jauniklius, rašo thedodo.com.

Seniausias katinas pasaulyje: atšventė 30-ą gimtadienį (7)

Seniausias katinas pasaulyje: atšventė 30-ą gimtadienį
Rubble – katinas iš Ekseterio, Anglijos, kuris neseniai atšventė savo 30-ą gimtadienį. Šiuo metu jus laikomas seniausiu katinu pasaulyje. Rubble yra geriausias šeimininkės Michele Foster draugas dar nuo tada, kai moteris mažą kačiuką priglaudė savo 20-o gimtadienio proga, o tai buvo 1988 m. gegužę, rašo BoredPanda.com.

Vos gimusią aklą kalytę norėjo užmigdyti: laimei, jos likimas buvo kitoks (5)

Vos gimusią aklą kalytę norėjo užmigdyti: laimei, jos likimas buvo kitoks
Kalytei Nala Rose tebuvo kelios savaitės, tačiau jos gyvenimo pabaiga jau buvo suplanuota. Mažytė pudelių veislės kalytė gimė pas vieną veisėją Misūryje, Sent Luise, tačiau buvo kitokia nei kiti. Ją ketinta užmigdyti, nes gimė be akių, rašo thedodo.com.

Jautri akimirka: akla moteris pirmąkart išvysta savo keturkoję vedlę (4)

Jautri akimirka: akla moteris pirmąkart išvysta savo keturkoję vedlę
Mary Sedgwick regėjimas pradėjo staigiai silpti dar tuomet, kai ji mokėsi medicinos. Merginai buvo diagnozuotas progresuojantis regos nervo uždegimas, pasireiškęs abiems akims. Netrukus ji apako, o dėl to turėjo atsisveikinti ir su savo svajone tapti gydytoja, rašo thedodo.com.

Per plauką nuo nelaimės: pažiūrėkite, kaip išgelbėjamas uolose įstrigęs šunelis (1)

Per plauką nuo nelaimės: pažiūrėkite, kaip išgelbėjamas uolose įstrigęs šunelis
Kai dingo šunelis Neguinho, jo šeimininkai nė nenumanė, į kokią keblią padėtį jis pateko. Brazilijos Pietų regione gyvenanti šeima, pasigedusio savo augintinio, pirmomis dienomis bandė surasti gyvūną, bet jo niekur nebuvo matyti, rašoma thedodo.com.

Nufilmuotas drąsus pareigūno poelgis: pažiūrėkite, kaip jis išgelbsti katytę (3)

Nufilmuotas drąsus pareigūno poelgis: pažiūrėkite, kaip jis išgelbsti katytę
Atrodo, kad katytei Libby neįprastoje lovelėje – pareigūno kepurėje – išties patogu. Tiesa, ši kepurė priklauso pareigūnui, kuris išgelbėjo jos gyvybę, rašo thedodo.com.