Geriausias pardavėjas Vilniuje: buldogas į parduotuvę kasdien atsiveda vis naujų klientų

 (9)
Tarp daugybės puošnių suknelių, viena iš butiko „Emocija“ puošmenų – anglų buldogų veislės kalytė Kira. Išdykusį gyvūną praeiviai dažnai pastebi greičiau nei blizgančias sukneles. Kalytės šeimininkė Edita Vitkė prisipažįsta – keturkojis butiko talismanas į parduotuvę atvedė ne vieną lankytoją.

Butike „dirbanti“ kalytė pakelia praeiviams nuotaiką

Gyvūnai darbe“ – tai „Purina“ socialinis projektas, kuris skatina įmones būti draugiškomis augintiniams ir sudaryti sąlygas darbuotojams į darbą atsivesti savo keturkojus draugus. Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.

DELFI žurnalistai lankosi ir „Purina“ prizais apdovanoja jau penktą įmonę, kurioje darbuotojams leidžiama atsivesti savo augintinius. Šįkart atvykome pasveikinti butiko „Emocija“ darbuotojų.

Butiko direktorė E. Vitkė teigia, kad daugybė žmonių vitrinoje pirmiausia pastebi ne sukneles, o kalytę Kirą. Direktorei dar neteko pastebėti lankytojų, kurie būtų nepatenkinti kalytės buvimu butike – atrodo, kad gyvūnas visiems pakelia nuotaiką.

„Kai kurie, pamatę Kirą pro langą, tik dėl jos užeina vidun. Sako – aš tik pas šuniuką norėjau. Praeiviai dažnai mojuoja Kirai pro langą, fotografuoja ją“, – praeivių dėmesiu džiaugiasi E. Vitkė. Vis dėlto, pastebėjusi, kad lankytojai bijo šuns, jį pririša.

Šeimininkę ir kalytę vienijantis bruožas – užsispyrimas

Kira butike „įsidarbino“ dar būdama visai mažytė. Nenorėdama palikti mažosios augintinės namuose vienos, E. Vitkė nusprendė keliauti į darbą kartu su kalyte. Šiuo metu kalytei jau daugiau nei vieneri, paūgėjusi Kira mokosi įvairių komandų, o ateityje šeimininkė svajoja kartu su augintine dalyvauti šunų parodose ir tapti anglų buldogų veisėja.

E. Vitkė pasakoja, kad anglų buldogų draugija jai pati mieliausia dar nuo 2002 m. Prieš metus moteris neteko mylimo šuns, kurį pražudė erkių sukeliama liga, Veterinarai nebegalėjo jam padėti – E. Vitkė prisimena, kad tai jai buvo didelis smūgis, po kurio atsigauti padėjo iš vieno Airijos veislyno atsigabenta kalytė Kira.

„Su anglų buldogais turime daug panašumų. Viena iš bendrų savybių – užsispyrimas. Galima sakyti, kad tai ir žemaitiška, ir buldogiška prigimtis. Vis dėlto, buldogai tik iš šalies atrodo grėsmingi, bet iš tiesų tai – draugiški ir šilti šunys, mėgstantys būti su žmogumi. Tai toks šuo, kuriam visur reikia dalyvauti kartu su šeimininku. Jeigu namuose darote remontą, buldogas bus šalia ir stebės, ar viską teisingai darote“, – juokiasi E. Vitkė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gyvūnai darbe

Purina socialinis projektas: gyvūnams draugiškų įmonių laukia malonios staigmenos (4)

<em>Purina</em> socialinis projektas: gyvūnams draugiškų įmonių laukia malonios staigmenos
Jei jūsų įmonė geranoriškai žiūri į augintinius darbe, jums pasisekė ne tik dėl to, kad dirbate kartu su liūdėti neleidžiančiu „kolega“, bet ir dėl to, nes galite sudalyvauti socialiniame projekte ir laimėti vertingų prizų.

Geriausias pardavėjas Vilniuje: buldogas į parduotuvę kasdien atsiveda vis naujų klientų (9)

Geriausias pardavėjas Vilniuje: buldogas į parduotuvę kasdien atsiveda vis naujų klientų
Tarp daugybės puošnių suknelių, viena iš butiko „Emocija“ puošmenų – anglų buldogų veislės kalytė Kira. Išdykusį gyvūną praeiviai dažnai pastebi greičiau nei blizgančias sukneles. Kalytės šeimininkė Edita Vitkė prisipažįsta – keturkojis butiko talismanas į parduotuvę atvedė ne vieną lankytoją.

Įmonės svečius pasitinka keturkojai: žmonės dažnai pagalvoja, kad ne čia pataikė (21)

Įmonės svečius pasitinka keturkojai: žmonės dažnai pagalvoja, kad ne čia pataikė
Į Lietuvos techninės apžiūros įmonių „Transeksta“ biurą įžengusius svečius pirmiausia pasitinka auksaspalvės retriverės Puma, Rumba ir katinas Tobis. Tai – ištikimi geros darbuotojų nuotaikos sergėtojai, be kurių kolektyvas savo darbo dienų negali įsivaizduoti.

Rado būdą stresui įveikti: į darbą keliauja su šunimis (12)

Rado būdą stresui įveikti: į darbą keliauja su šunimis
„Nestle Baltics“ biure darbuotojams nepervargti ir palaikyti gerą nuotaiką padeda 9 šunys. Augintiniai čia išties laukiami – darbuotojai nevaržomai gali džiaugtis jų kompanija bet kurią dieną.

Atėję apsidrausti turėjo nustebti: klientus pasitiko šunys ir tarantulas (39)

Atėję apsidrausti turėjo nustebti: klientus pasitiko šunys ir tarantulas
Pasveikinti jau tretieji socialinio projekto „Gyvūnai darbe“ nugalėtojai, kuriais tapo „Lietuvos draudimo“ komanda. Tokią gausybę augintinių vienoje erdvėje išvystumėte tikrai ne kasdien – įmonės patalpose Vilniuje susibūrė apie 30 gyvūnų. Neįprastą dieną su augintiniais darbe surengę kolegos jau pradėjo tartis, kad ši vienadienė „avantiūra“ taptų ilgalaike tradicija.

Lietuvos oro uostų biuras: kartu darbuojasi ir šunys (24)

Lietuvos oro uostų biuras: kartu darbuojasi ir šunys
Sveikiname antruosius gyvūnams draugiškų įmonių socialinio projekto „Gyvūnai darbe“ nugalėtojus – valstybės įmonę Lietuvos oro uostai. Čionai gerą nuotaiką palaiko stebėtinai drausmingų šunų ketvertukas – kviečiame pasižiūrėti įmonėje filmuotą vaizdo įrašą ir tuo įsitikinti.

Biuro neįsivaizduoja be šunų: štai taip atrodo vilniečių darbo diena (115)

Biuro neįsivaizduoja be šunų: štai taip atrodo vilniečių darbo diena
Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ darbuotojai į darbą eina ne vieni – juos atlydi keturkojai kolegos. Pirmieji gyvūnams draugiškų įmonių socialinio projekto „Gyvūnai darbe“ nugalėtojai atveria savo agentūros duris ir parodo, kuo ypatinga nuotaika ofise, kuriame išdykauja šunys.