„Vonios kambarys – asmeninė erdvė. Dažnai priskiriama moteriai, kaip jai saugi, intymi erdvė, kurioje ji gali būti savimi. Siaubo filmuose užklupimas vonioje tolygus maksimaliam stresui. Buvimas vonioje tolygus akistatai su savimi, savęs įvertinimui,“ – teigia viena iš spektaklio kūrėjų ir atlikėjų Agnietė Lisičkinaitė.

Spektaklio ypatingoji ašis – individualios istorijos. Trys šiuolaikinio šokio choreografės ir menininkės, Agnietė Lisičkinaitė, Sigita Juraškaitė bei Greta Grinevičiūtė, ilgą laikotarpį kūrė savo meninę istoriją atskirai, atitolusios nuo viena kitos: „Mes pirmiausiai norėjome suvokti, ką reiškia mums, kaip moterims bei individualybėms, tokia privati zona kaip vonia. Kartais nepagalvojame, jog ši kasdieniška erdvė gali tapti mūsų esatimi. Kai sulipdėme spektaklį iš trijų skirtingų istorijų, supratome, kad esame visiškai skirtingos, bet ir tam tikrais aspektais panašios,“ – prideda Greta Grinevičiūtė. Būtent taip pažvelgti, regis, į buitinę ir nuspėjamą, mūsų namų erdvę siūlo šokio spektaklio „Vonia“ kūrybinė komanda.

Sausio 27 d. „Be kompanijos“ pristatys naujausią šiuolaikinio šokio spektaklio premjerą „Vonia“ transliuojamą tiesiogiai „Facebook“ platformoje. Pagrindinės menininkės bei choreografės Agnietė Lisičkinaitė, Greta Grinevičiūtė bei Sigita Juraškaitė susivienys dėl vieno tikslo – atskleisti moterų paslaptis kasdieninėje erdvėje – vonioje.

„Man vonios kambarys yra be galo daugiasluoksniškas ir įvairiapusis. Šioje namų erdvėje tampu ir purvina, ir pati švariausia – tiek išoriškai, tiek emociškai,“ – teigia A. Lisičkinaitė.

„Facebook“ tiesioginė transliacija vyks čia.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)