Padėdamas perspektyviems jauniesiems atlikėjams įsilieti į teatro trupės kolektyvą, LNOBT kasmet organizuoja operos solistų perklausą, kurioje geriausiai pasirodę pretendentai kviečiami tapti Operos stažuotojų programos dalyviais. 2022–2023 m. programos laida pasižymi itin gausiomis stažuotojų gretomis: joje savo profesinį meistriškumą tobulina net aštuoni jaunieji operos solistai.

Vienas iš jų – tenoras Karolis Kašiuba, atlikęs Tigrūdžio partiją Felikso Bajoro operoje „Dievo avinėlis“, neseniai buvo pripažintas Metų operos viltimi. Kitas stažuotojas – bosas Paulius Prasauskas jau prieš porą metų buvo nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ už Lordo Rošforo vaidmenį Gaetano Donizetti operoje „Ana Bolena“.

Operos stažuotojų gala koncerte „Viva la voce“, kuris balandžio 6 d. 18.30 val. klausytojų lauks LNOBT Raudonojoje fojė, dainuos ir Greta Keraitė (sopranas), Austėja Zinkevičiūtė (sopranas), Evelina Volodkovič (mecosopranas), Laurynas Aksamitas (tenoras), Alfredas Miniotas (bosas), Joris Rubinovas (bosas).

Kai kuriuos iš šių jaunų solistų teatro scenoje matysime ir balandžio 4, 5 dienomis 18.30 val. numatytuose „Sarsuelos“ spektakliuose, o taip pat operoje vaikams „Alisa stebuklų šalyje“, kurios papildomas spektaklis bus rodomas balandžio 8 d. 12 val.

Teatro baleto trupė balandžio 7 d. 18.30 val. žiūrovus pakvies į baletą „Piaf“, šokio kalba apmąstantį prancūzų šansono legendos Édith Piaf likimą.

LNOBT primena gerbiamiems žiūrovams, kad po balandžio pradžioje pristatomos papildomų spektaklių savaitės teatro rūmai užvers duris renovacijai, truksiančiai iki pat lapkričio 10-ąją laukiamos premjeros – Giuseppe‘s Verdi operos „Aida“. Į ją, o taip pat į visus kitus 2023 m. pabaigos spektaklius bilietus galima įsigyti jau dabar.

Teatras lauks žiūrovų ir vasaros festivalio „LNOBT Open“ renginiuose bei gastroliniuose spektakliuose, kurių šįmet numatyta tikrai nemažai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės