Nacionalinis Kauno dramos teatras, tęsdamas savo veiklą, liudija, jog ir perspektyvoje išliks scenos menų lyderiu, turinčiu kokybiškai brandžių specialistų, atsakingai užtikrinančių, kad visas teatre organizuojamas darbo procesas tarnauja kūrybos raiškai ir aukštą meninį lygį turinčių spektaklių gimimui, kad kiekvienas teatro darbuotojas žino savo asmeninį indėlį į teatro spektaklių ir įvaizdžio kūrimą bei didžiuojasi savo institucija. O visuomenei Nacionalinis Kauno dramos teatras yra ir bus patikimas saviugdos instrumentas, siūlantis aukštos kokybės scenos meno kūrinius“, – sako E. Stancikas.

1986–1990 metais E. Stancikas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo vaidybą ir įgijo dramos aktoriaus specialybę, teatro meno bakalauro laipsnį. 2003 metais baigė magistrantūros studijas Kauno technologijos universitete, Vadybos ir ekonomikos fakultete. Nuo 1990-ųjų – Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, nuo 2008 metų – Kauno dramos teatro vadovas. 2012 m. tapo Nacionalinio Kauno dramos teatro generaliniu direktoriumi. 2016 m. Vytauto Didžiojo universitete apgynė daktaro disertaciją „Suaugusiųjų dramos teatro žiūrovų kultūrinio sąmoningumo saviugda“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės