Naujos spalvos ir muzika MO skulptūrų sode

MO muziejaus iniciatyva „Menas pajusti Kalėdas“ jau antrus metus kuria spalvotą Kalėdų ir Naujųjų metų laukimą.

„Švenčių laukimą norime praturtinti pakviesdami į spalvomis nusidažiusį MO skulptūrų sodą, kuriame skambės ir specialus garso takelis. Galbūt tai padės sulėtinti tempą ir ramiau pasitikti šventes“, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

MO skulptūrų sode, laikiname šviesų fone, bus galima naujai atrasti Lietuvos skulptūros korifėjų kūrinius: Mindaugo Navako, Petro Mazūro, Vlado Urbanavičiaus, taip pat Ksenijos Jaroševaitės, Vinco Kisarausko, Donato Jankausko–Duonio. Nuotaiką kurs ir elektroakustinis garso takelis, praturtintas Ambient skambesiu bei žiemos motyvais. Taigi MO skulptūras bus galima atrasti ir vizualiai, ir muzikaliai.

Norintys sušilti ar pasmaguriauti galės atrasti MO kubo siūlomus šventinius gėrimus ir užkandžius. „Menas pajusti Kalėdas“ ir naujai sužibęs MO skulptūrų sodas visų lauks nuo gruodžio 22 d. iki sausio 2 d., o MO kubas šventiniu laikotarpiu veiks gruodžio 22–23 d., gruodžio 26 d. – sausio 2 d. nuo 16 val. iki 20 val. Daugiau informacijos apie „Menas pajusti Kalėdas“ čia.

MO knygos – dovanų

Šventiniu laikotarpiu MO džiugina ir dovanomis. Visi muziejaus lankytojai nuo gruodžio 22 d. iki sausio 2 d. galės išsirinkti sau MO muziejaus knygą dovanų.

MO lankytojai galės rinktis iš knygų apie tapybą, Vilniaus skulptūras, taip pat ir knygų vaikams. Jas atrasti bus galima MO muziejaus I a. hole.

Šventiniai renginiai

O kas vyks šventiniu laikotarpiu muziejuje?

Gruodžio 26 d. nuo 11 val. muziejuje vyks šventinis Šeimų sekmadienis. Jaunųjų MO lankytojų laukia žaidimai, piešiniai ir netgi unikalių nuotraukų kūrimas. Nuo 13 val. MO kviečia klausytis ir pasakų. Beje, šiuo šventiniu laikotarpiu muziejuje veiks atnaujintas ir naujais žaidimais papildytas vaikų kampas, esantis muziejaus I aukšto hole.

Ištikimus muziejaus bendruomenės narius – MOdernistus – ir jų draugus MO kviečia į specialius kino seansus. Gruodžio 27 d. 18:30 val. vyks filmo „Štai ir mes“ peržiūra.

Švenčių metu visi MO lankytojai taip pat kviečiami atrasti ir patirti MO parodas. Didžiąją fotografijos parodą „Permainų šventė“ bei mažąją parodą „Jaunojo tapytojo prizas 2021“.

Daugiau informacijos apie visus MO renginius čia.

Šventinis muziejaus darbo laikas

Muziejaus atstovai primena, kad švenčių metu gruodžio 24 d. ir 25 d. MO muziejus nedirbs, o sausio 1 d. dirbs 13:00–20:00.

„Menas pajusti Kalėdas“ instaliacijos veiks nuo gruodžio 22 dienos iki sausio 2 dienos, o MO kubas lauke dirbs gruodžio 22–23 d., gruodžio 26 d. – sausio 2 d. nuo 16 val. iki 20 val.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos