Vaikai ir juos atlydėję suaugusieji girdės LNOBT simfoninio orkestro muzikančių parengtą programą, kurioje skambės populiarių klasikinių baletų „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Čipolinas“, „Spragtukas“ bei „Gulbių ežeras“ ištraukos. Gros Justė Martinkėnaitė (smuikas), Roma Jaraminaitė (violončelė) ir Gabrielė Beinarytė (arfa).

Sutelkti dėmesį muzikos klausymui mažiesiems padės klounai Be (Bela) ir Zi (Zigmas) iš organizacijos „Raudonos nosys. Gydytojai klounai“. Didžiausią patirtį sukaupusių šios organizacijos narių Joanos ir Justino Narvidų vaidinami personažai kartu su vaikais mėgins perprasti nerašytas elgesio koncertuose taisykles, tuo pačiu vaikus ir jų tėvelius įtraukdami į intriguojantį muzikinį žaidimą.

Gegužės 26 d. 11 val. koncertas „Muzika mažoms ausytėms II“ žiūrovų lauks Utenos kultūros centre.

Gegužės 28 d. 10 val. – Elektrėnų kultūros centre.

Birželio 1 d. 11 val. – Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre.

Birželio 2 d. 11 val. – Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.

Birželio 4 d. 11 val. – Varėnos kultūros centro parodų salėje.

50 minučių trunkantys koncertai rekomenduojami vaikams iki 3-ejų metų amžiaus. Koncertinės programos „Muzika mažoms ausytėms II“ pasirodymus remia Lietuvos kultūros taryba, todėl klausytojams jie yra nemokami. Tačiau, siekiant kontroliuoti susirenkančių žiūrovų skaičių, būtina išankstinė registracija koncertus priimančiuose kultūros centruose.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės