Svajingų melodijų puokštę mylimoms Mamoms dedikuos ypatingi orkestro bičiuliai – maestro Constantine Orbelian bei Ukrainos nacionalinės operos solistė Kseniya Bakhritdinova-Kravchuk. Atlikėja šiam koncertui ruošia išskirtinę programą – klausytojai turės galimybę išgirsti retai Lietuvos scenoje skambančius ukrainiečių kompozitorių kūrinius, o taip pat K. Bakhritdinova-Kravchuk publiką nustebins atlikdama puikiai žinomas lietuvių kompozitorių arijas. Koncerto programą vainikuos Kauno miesto simfoninio orkestro atliekamos gražiausios orkestrinės uvertiūros.

Ne pirmą kartą su Kauno miesto simfoniniu orkestru bendradarbiaujanti Kseniya Bakhritdinova-Kravchuk studijavo solinį dainavimą ir fortepijoną Lvovo Mykolos Lysenkos nacionalinėje muzikos akademijoje. Atlikėja sėkmingai kūrė vaidmenis Ukrainos, Europos ir Azijos operos teatruose, koncertavo Austrijos, Vokietijos Lenkijos, Švedijos, Danijos, Šveicarijos, Norvegijos, Suomijos koncertų salėse. Solistės repertuare Amelijos iš G. Verdi operos „Kaukių balius“, Mikaelos iš G. Bizet operos „Karmen“, Tatjanos iš P. Čaikovskio operos „Eugenijus Oneginas“, Donnos Anos iš W. A. Mozarto operos „Don Žuanas“, Desdemondos iš G. Verdi operos „Otelas“, Margaritos iš Ch. Gounod operos „Faustas“ vaidmenys.

Kseniya Bakhritdinova Kravchuk

Prasidėjus karui Ukrainoje, atlikėjai teko palikti Kyjivą. Savo profesinę veiklą šiuo metu K. Bakhritdinova-Kravchuk tęsia Lietuvoje, bendradarbiauja su Lietuvos scenos meno įstaigomis, rengia solines programas ir atstovauja savo šalį pristatydama Ukrainos kompozitorių kūrybą.

Įėjimas į koncertą su kvietimais. Nemokamus kvietimus galite atsiimti Kauno valstybinės filharmonijos kasoje, skaičius ribotas. Vienam asmeniui išduodami ne daugiau kaip 2 kvietimai.

Kas: Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas Motinos dienai „Svajingų melodijų puokštė“

Kur: Kauno valstybinėje filharmonijoje

Kada: 2023 m. gegužės 7 d., sekmadienį, 15 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės