Nei apie jai skirtą apdovanojimą, nei apie jo įteikimo ceremoniją savo veiklos dvidešimtpenkmetį šiemet švenčianti režisierė neturėjo nė menkiausio supratimo. Staigmeną drauge su ministerija jai parengė visas miuziklo kolektyvas.

Pasibaigus miuziklui scenoje netikėtai pasirodė Lietuvos kultūros ministras Šarūnas Birutis.

„Aš noriu pasveikinti ir padėkoti choreografei, režisierei, šokio mokytojai ir nuostabiam žmogui Anželikai Cholinai. Šiandien mes visi kartu švenčiame jos subtilios ir įkvepiančios kūrybos dvidešimtmetį. Jos talentas pražydo kartu su mūsų Nepriklausomybe. Įkvėpta laisvės, ji kuria intelektualią kultūrą nuo pirmųjų kūrinių iki šio grandiozinio muziklo. Anželika, jūs garsinate Lietuvos vardą svečiose šalyse ir keliate mūsų dvasią čia“, – įteikdamas juvelyrinę segę, kurios centre pavaizduotas aukso žirgas Pegasas, sakė Š.Birutis.

Atsiimdama apdovanojimą A.Cholina pasakė trumpą ir konkrečią kalbą. „Gerbkime savo istoriją ir mylėkime savo šalį, tai – labai svarbu“, – tarė ji. Pilna sostinės arena režisierę griausmingomis ovacijomis sveikino stovėdama.

Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės“ legenda baigia itin sėkmingą antrąjį savo sezoną. Įvyko anšlaginiai parodymai Klaipėdoje ir Vilniuje. Gruodžio pabaigoje jis metams atsisveikins su žiūrovais paskutiniu sezono spektakliu Kaune.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės