O vaišių netrūks – festivalio organizatoriai ypatingąją penktadienio naktį žada apie 120 skirtingų renginių įvairiausiose miesto vietose.

Melomanų lauks 20 skirtingų koncertų – nuo džiazo po atviru dangumi Žvėryno „Verandoje“ iki inteligentiško reivo techno ritmu „Paviljone“. Vitebsko gatvėje esanti aktų salė „SODAS 2123“ kvies ieškoti ramybės sunkumų akivaizdoje eksperimentinių lopšinių koncerte „Canticles of Dusk“, o Totorių g. įsikūrusiame „Natų knygyne“ visi norintys galės išbandyti savo jėgas muzikinėse improvizacijose.

Elektronikos gerbėjus turėtų sudominti Radvilų rūmų muziejaus rūsyje įvyksiantis šiulaikinės elektroakustinės muzikos ansamblio programa „INTERMINKUS“ arba Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje reziduosiantis muzikinis projektas „Apie erdvę ir laiką“, o klasikinės muzikos gurmanus sutrauks vargonų koncertas ir fortepijono improvizacijos „LUX ORGANI. Muzikos ir šviesų meditacija“ bei Grigališkųjų giesmių ir vargonų muzikos koncertas „Meditacijos Mergelei Marijai“ šv. Kryžiaus bažnyčioje.

Teatro žiūrovų laukia autentiškas įvykis Vilniaus ir Vilniaus rajono kultūros lauke – „Robčik“, pirmasis spektaklis pagal vienintelį romaną unikalia Vilniaus lenkų žargoninę kalba, kurį pristatys Vilniaus lenkų teatras. Į pasirodymus ir ekskursijas taip pat kvies Vilniaus teatras „Lėlė“ – čia vyks suaugusiesiems skirtas lėlių spektaklis „Pasirinkimas“ ir speciali gyvojo teatro muziejaus ekspozicija.

Festivalio geografija neapsiribos tik miesto centru – kitokią Naująją Vilnią paskatins atrasti „Dūmų fabrikas“ su įtraukiančia „Kultūros balagano“ programa, kuri apims architektūrinę rajono ateities viziją, muziką, kalvystę, vizualius menus, kūrybines dirbtuves, skonio patyrimus, naująjį cirką, pažintinę ekskursiją.

Nebus pamirštas ir Šv. Juozapato – Lietuvą ir Ukrainą jungiančio šventojo – metų minėjimas. Tiek šiam minėjimui, tiek Vilniaus 700-tajam jubiliejui festivalio organizatoriai ir partneriai parengė ypatingą renginių programą – ši bus paskelbta vėliau.

Programą ir naujienas galite sekti www.kultūrosnaktis.lt, taip pat festivalio Facebook ir Instagram paskyrose.

Visi festivalio „Kultūros naktis“ renginiai yra nemokami – tai menininkų, kultūros organizacijų, Vilniaus miesto savivaldybės ir festivalio partnerių dovana Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt