Ją dabartiniams pasaulio ir Europos čempionams garantavo pergalė 96:78 (21:22, 29:20, 14:17, 32:19) prieš Brazilijos vyrus (1-1), kuriems turnyre nebegali padėti sunkią traumą patyręs gynėjas Raulis Neto.

Antrame kėlinyje dviženklį pranašumą įgiję ispanai (50:38) po didžiosios pertraukos ėmė strigti ir prisileido brazilus iki 64:59.

Vis dėlto Sergio Scariolo auklėtiniai lemiamame ketvirtyje susiėmė ir išsprendė visus reikalus, o prie to svariausiai prisidėjo 19-metis Juanas Nunezas. Net ir tritaškį su pražangą pataikęs jaunuolis leido saviškiams atitrūkti (80:63) ir ramiai finišuoti.

Naudingiausiu dvikovos žaidėju buvo pripažintas būtent J. Nunezas, pasižymėjęs 13 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/5 baudos), 7 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais ir 21 efektyvumo balu.

Rezultatyviau už jį nugalėtojų gretose pasirodė tik Santi Aldama su 15 ir Willy Hernangomezas su 14 taškų. 11 taškų pridėjo Alberto Diazas.

Brazilams 15 taškų atnešė Bruno Caboclo (6/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškių, 3/3 baudos, 11 atk. kam.), 14 – Yago Santosas.

Paskutiniame ture trečiadienį Ispanija susitiks su Iranu (0-2), o Brazilija – su Dramblio Kaulo Krantu (1-1).

Antrame etape dvi geriausios G grupės komandos susigrums su dviem pajėgiausiomis H pogrupio atstovėmis – Kanada ir Latvija (abi po 2-0), kurios antradienį kausis tarpusavyje.