Intriga rungtynėse laikėsi pirmomis minutėmis (12:12), kėlinį atkarpa 18:0 užbaigę K. Maksvyčio auklėtiniai prieš antrą ketvirtį pirmavo net 30:12.

Įspūdingai puolę lietuviai išmušė iš vėžių Latvijos rinktinę, kuri klydo elementariose situacijose ir priminė labiau komandą, kuri tik pradeda pasirengimą čempionatui ir žaidžia pirmąsias kontrolines rungtynes.

Lietuvių gretose taškus rinko visi, kas tik žengė ant parketo išskyrus Gabrielių Maldūną.

Po dviejų kėlinių lietuviai pirmavo net 61:26.

Trečiame kėlinyje latviai demonstravo gyvybės ženklus ir laimėdami ketvirtį 22:15 mažino kraupų deficitą (76:48).

Lietuva pakilia nata užbaigė pasirengimą planetos čempionatui: dvikovą K. Maksvyčio ekipa laimėjo 93:69.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 16, Deividas Sirvydis 15, Donatas Motiejūnas 13, Margiris Normantas, Ignas Brazdeikis ir Tomas Dimša po 8, Mindaugas Kuzminskas 7, Tadas Sedekerskis 4, Vaidas Kariniauskas 2 Gabrielius Maldūnas taškų nepelnė (6:18 min.).

Latvija: Andžejs Pasečniks 15, Kristers Zoriks 11, Dairis Bertans ir Janis Timma po 8, Artūras Žagaras 7, Aigars Škėlė 6, Rolandas Šmitas 3 taškai.

Lietuviai viešnagę Taivane pradėjo pergale 93:80 prieš Puerto Riką. Sekmadienį su šia rinktine jėgas išmėgino latviai, kurie nugalėjo 84:72.

Primename, kad prieš tai styguodami savo žaidimą lietuviai pasiekė tris pergales prieš Ukrainą, Gruziją ir Suomiją, o pralaimėjo tiems patiems suomiams ir dusyk – prancūzams.

Pasaulio čempionatas Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje prasidės rugpjūčio 25 d.

Lietuvos rinktinė startuos Maniloje kartu su kitomis D grupės ekipomis: Juodkalnija, Meksika bei Egiptu.

Penktadienį lietuviai pirmoje kovoje susitiks su Egipto krepšininkais.

Latvija varžysis H grupėje kartu su Kanada, Libanu ir Prancūzija. Šios grupės kovos vyks Džakartoje (Indonezijoje).

Dvikovą Taipėjaus arenoje stebėjo prezidentė Dalia Grybauskaitė, jai kompaniją palaikė Taivano prezidentė Tsai Ing–wen.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)