Suomiai pakiliai pradėjo dvikovą ir po pirmo ketvirčio pirmavo 21:17. Australai po klampios pradžios įjungė aukštesnę pavarą ir sparčiai tolo nuo varžovų.

Australija: Patty Mills 29 (26 naud. b.), Josh Giddey 14, Joe Ingles 13, Dante Exum 10.

Suomija: Lauri Markkanen 19, Sasu Salin 13, Mikael Jantunen ir Alexander Madsen po 8.

Pasaulio krepšinio čempionato A grupėje pergale startavo Italijos rinktinė. Pirmose rungtynėse italai Maniloje 81:67 (23:17, 20:23, 18:17, 20:10) įveikė Angolos krepšininkus.

Šiose rungtynėse iki pat ketvirto kėlinio vyko apylygė kova, o po trijų kėlinių Italija pirmavo 61:57. Tik baigiantis rungtynėms italams pavyko atitrūkti nuo varžovų ir susikrauti dviženklį pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų surinkęs Simone Fontecchio, 18 pridėjo Stefano Tonutas.

Pralaimėjusiems 19 taškų įmetė Childe Dundao, 13 surinko Bruno Fernando.

Penktadienį kitose A grupės rungtynėse susitiks Filipinų ir Dominikos Respublikos rinktinės.