33 minutes žaidęs L. Dončičius pelnė net 34 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Likus pusei minutės rezultatas buvo lygus – 97:97, šaltakraujiškai tritaškį paleidęs L. Dončičius neprametė ir išvedė ekipą į priekį (100:97).

Prie baudų metimo linijos stoję slovėnai išsaugojo trapų pranašumą ir pasiekė antrą pergalę 4-ose kontrolinėse rungtynėse.

Juodkalnijai tai buvo antrasis kontrolinis testas. Prieš savaitę jie 69:80 nusileido Prancūzijai.

Slovėnija: Luka Dončič 34 (13 atkov. k., 14 rez. p.), Klemenas Prepeličius 17, Jordanas Morganas 10, Bine Prepeličius 10 taškų.

Juodkalnija: Vladimir Mihailovič 26, Dino Radončičius 21, Nikola Ivanovičius 12, Nicola Vučevičius 11 (14 atkov. k.), Petar Popovič 10, Kendrick Perry 6 (7 rez. p.) taškai.

Pasaulio čempionate Slovėnija varžysis F grupėje su Sakartvelu, Žaliuoju Kyšuliu ir Venesuela.

Lietuva su Juodkalnija susitiks D grupės trečiame mače, grupėje taip pat kovos Egiptas ir Meksika.

Kitose antradienio kontrolinėse rungtynėse – Akropolio taurės turnyre – Graikija sostinėje Atėnuose 64:71 (13:16, 22:23, 14:18, 15:14) nusileido Serbijos krepšininkams.

Graikams tai pirmoji nesėkmė kontrolinėse rungtynėse, prieš tai jie dukart pranoko slovėnus.

Serbams tai – pirmasis viešas testas besirengiant planetos pirmenybėms. Dvikovos su bosniais ir Lenkija vyko be žiūrovų.

Nugalėtojus į pergalę vedė serbų lyderiai Bogdanas Bogdanovičius ir Nikola Milutinovas.

Atlantos „Hawks“ atakuojantis gynėjas per beveik 26 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo septynis kamuolius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

CSKA palikęs ir į „Olympiakos“ grįžęs N. Milutinovas pasižymėjo dvigubu dubliu – 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių bei keturiais rezultatyviais perdavimais.

Graikų gretose sužibėjo Nikos Rogkavopoulos: „Baskonia“ puolėjas pelnė 19 taškų (4/5 dvit., 1/5 trit., 8/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Graikija: Nikos Rogkavopoulos 19, Ioannis Papapetrou 11, Dinos Mitoglou 9.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 15, Nikola Milutinovas ir Marko Guduričius po 14, Dušanas Rističius 11.