Po dviejų kėlinių ispanai pirmavo 32:29. Trečiame ketvirtyje latviai po surengė spurtą 8:0 ir išsiveržė 37:32. Iki kėlinio vidurio ispanai pavijo Luca Banchi auklėtinius (40:42), surengė spurtą 12:0 ir susikrovė dviženklę persvarą, kurią turėjo ir prieš lemiamą kėlinį (58:47).

Latviai ketvirtame kėlinyje surakino gynyboje titulą ginančius ispanus bei palengva, ataka po atakos tirpdė deficitą.

Likus 3 minutėms švieslentė fiksavo lygybę 65:65. Andrejus Gražulis pataikė tritaškį, o tolimas Rudy Fernandezo metimas tikslo nepasiekė. Kitoje atakoje Rodionas Kurucas didino pranašumą – 70:65 (likus 1:28 min.).

Po ispanų minutės pertraukėlės Willy Hernangomezas pataikė tik 1-ą baudą (70:66, likus 1:17 min.).

Latvių ataka nebuvo tiksli, tačiau ir ispanai nesugebėjo užpulti. A. Gražulis pataikė 1-ą baudą (71:66), o Dario Brizuela atsakė tritaškiu (71:69).

Prie baudų metimo linijos siųstas Kristeras Zorikas pataikė 1-ą baudos metimą, ispanų atakos metu prametė tas pats D. Brizuela. R. Kurucas didino pranašumą ir latviai iškovojo pergalę 74:69.

Latvija: Davis Bertanis 16, Rodionas Kurucas 13, Kristeras Zorikas, Rolandas Šmitas ir Andrejus Gražulis po 11 taškų.

Ispanija: Willy Hernangomezas 14, Usmanas Garuba ir Dario Brizuela po 11, Juancho Hernangomezas 9 taškai.