Graikija tragiškai atakavo pirmoje pusėje ir antro kėlinio pabaigoje turėjo net 15 taškų deficitą.

Po pertraukos užsikūrę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai pavijo zelandus ir iki ketvirto kėlinio pirmos pusės rinktinės kovėsi taškas į tašką.

Klaidose skendusi Naujoji Zelandija lemiamame ketvirtyje paleido graikus į priekį (61:74), tačiau kovėsi iki paskutinių minučių.

Likus 1:55 min. po Reubeno Te Rangi tritaškio komandas skyrė tik 6 taškai, o tritaškį pataikęs Shea Ili mažino deficitą iki dviejų taiklių metimų (72:77).

Visgi, likus 23 sek. po Finno Delany klaidos graikų sirgaliai galėjo ramiau atsipūsti: D. Itoudžio auklėtiniai išsaugojo pranašumą ir iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę 83:74.

Graikija: Ioannis Papapetrou 27, Giannoulis Larentzakis 20, Thomas Walkupas 10 (9 rez. p.), Georgios Papagiannis ir Kostas Papanikolaou po 8 taškus.

Naujoji Zelandija: Shea Ili 27, Reuben Te Rangi 19, Finn Delany 10, Jordan Ngatai 9 taškai.

Statistika

C grupės kovas trečiadienį be nuostolių užbaigė JAV rinktinė, kuri net 110:62 pranoko be pergalių paliktus Jordanijos krepšininkus.

Naujoji Zelandija pirmose grupės rungtynėse 72:99 nusileido JAV žvaigždynui, antroje kovoje 95:87 pranoko Jordanijos nacionalinę komandą.

Savo ruožtu Graikija Artimųjų Rytų atstovus įveikė 92:71 ir 81:109 neprilgygo Steve'o Kerro auklėtiniams.

Tad pergalę šiose rungtynėse iškovojusi rinktinė C grupėje užima 2-ą vietą ir keliauja į antrą etapą – J grupę, kurioje sutiks lietuvius (3/0) ir Juodkalnijos (2/1) krepšininkus.