Greggo Popovichiaus auklėtiniai namuose 108:120 (35:26, 33:25, 26:36, 14:33) neatsilaikė prieš išretėjusias Memfio „Grizzlies“ (3-9) pajėgas.

Teksasiečiai antrame kėlinyje pirmavo 19 taškų skirtumu, o besibaigiant trečiajam vis dar buvo priekyje 13 taškų – 94:81. Tačiau 6 taškus per mažiau nei pusę minutės sušveitęs Derrickas Rose'as prikėlė „Grizlius“ ir šie lemiamame ketvirtyje savo letenomis tvirtai sugriebė pergalę.

„Spurs“ gretose pastebimiausi buvo Keldonas Johnsonas su 22 ir Victoras Wembanyama su 19 taškų (6/17 metimai iš žaidimo, 13 atk. kam.). 19-metis prancūzas blovavo net 8 varžovų metimus, tad buvo netoli gana neįprasto trigubo dublio.

Nugalėtojams 27 taškus atnešė Jarenas Jacksonas (7/20 metimai iš žaidimo), 26 – Desmondas Bane'as.

Tuo metu Milvokyje akis į akį susitiko net kelios superžvaigždės, o vietos „Bucks“ (9-4) itin rezultatyviame mače 132:125 (33:34, 27:24, 29:40, 43:27) įveikė Dalaso „Mavericks“ (9-4).

Giannis Antetokounmpo šeimininkams parūpino 40 (17/23 dvitaškių, 1/3 tritaškis, 3/5 baudos, 15 atk. kam. kam., 7 rez. perd.), Damianas Lillardas pridėjo 27 taškus (7/18 metimai iš žaidimo, 12 rez. perd.).

„Mavs“ puolime labiausiai smaginosi Kyrie Irvingas su 39 (16/29 metimai) ir Luka Dončičius su 35 taškais (15/26 metimai, 9 atk. kam., 9 rez. perd.).

Jau šeštą niuksą iš eilės gavo San Fransisko „Golden State Warriors“ (6-8) vyrukai, kurie per pratęsimą 123:130 (31:33, 30:18, 26:34, 30:32; 6:13) nusileido Oklahomos Sičio „Thunder“ (9-4) ekipai.

„Kariai“ buvo labai arti ilgai lauktos pergalės, kai tritaškį ketvirto kėlinio pabaigoje smeigė Andrew Wigginsas (117:114), tačiau savo išsigelbėjimo planui 1,6 sekundės turėję svečiai sugebėjo išplėšti pratęsimą – tolimą šūvį per rankas pataikė Chetas Holmgrenas.

Per papildomas penkias minutes darbo ėmėsi Shai'us Gilgeousas-Alexanderis, vienas sumetęs 10 taškų ir antrąsyk paeiliui nuliūdinęs „Warriors“ jų pačių apkasuose.

Steve'o Kerro kariaunai, kuriai vis dar negali padėti Rudy Gobertą smaugęs, todėl suspenduotas Draymondas Greenas, A. Wigginsas parūpino 31 (5/8 tritaškiai), o Stephenas Curry – 25 taškus (3/10 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 4/4 baudos).

Priešininkų stovykloje Sh. Gilgeousas-Alexanderis pasižymėjo net 40 (16/26 dvitaškių, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), o Ch. Holmgrenas – 36 taškais (12/17 dvitaškių, 2/5 tritaškiai, 6/7 baudos, 10 atk. kam.).

Kitose rungtynėse pergales raškė Niujorko „Knicks“ ir Čikagos „Bulls“ klubai, pranokę atitinkamai Šarlotės „Hornets“ ir Majamio „Heat“ – 122:108 ir 102:97.