Pralaimėjusiųjų gretose Jonas Valančiūnas žaidė 26 minutes, pelnė 8 taškus (3/8 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Jam rungtyniaujant varžovai pelnė 17 taškų daugiau nei „Pelicans“ (+/- rodiklis -17).

„Pelicans“ prieš lemiamą kėlinį turėjo 9 taškų persvarą (77:68), kuri ištirpo per pirmas ketvirto kėlinio minutes (79:77).

Po Kelly Olynyko tritaškio šeimininkai jau veržėsi į priekį (85:84) ir komandos kelias minutes žengė koja kojon.

Likus 1:55 min. Keyonte George'as pataikė tolimą metimą ir „Jazz“ įgijo 6 taškų pranašumą (101:95), trapią persvarą šeimininkai išsaugojo iki pat dvikovos pabaigos bei nutraukė 4-ių pralaimėjimų seriją.

Savo ruožtu „Pelicans“ patyrė pralaimėjimą po trijų paeliui pergalių prieš „Clippers“ ir „Kings“.

Svečiams nepadėjo poilsio dienos sulaukęs vienas ekipos lyderių Zionas Williamsonas, kuris per paskutines ketverias rungtynes pelnė po 27,3 taško.

„Jazz“ laimėjo nepaisant rezultatyviausių žaidėjų trūkumo, dėl sveikatos problemų nepadėjo Lauri Markkanenas ir Jordanas Clarksonas.

Pirmadienį komandos vėl susitiks Solt Leik Sityje.

„Jazz“: Collinas Sextonas 16, Keyonte George'as 15, Kelly Olynykas 13, Johnas Collinsas 12 taškų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Jordanas Hawkinsas 25, Herbertas Jonesas ir Jose Alvarado po 13 taškų.