„Karaliai“ (0-2) namuose 109:111 (26:29, 29:23, 25:34, 29:25) neatsilaikė prieš Los Andželo „Clippers“ (2-0) vyrukus.

Nors trečio kėlinio pradžioje šeimininkai dar trumpai pirmavo (56:52), netrukus vadžias į savo rankas perėmė Paulas George'as su kompanija. Iš pražių „Clippers“ atitrūko 81:73, o lemiamo kėlinio viduryje įgijo ir dviženklę persvarą – 95:105.

Nors taiklūs De'Aarono Foxo ir Kevino Huerterio metimai „Kings“ klubui padėjo priartėti prie varžovų (106:109), dvi baudas realizavęs Normanas Powellas šansų Sakaramento atstovams nebepaliko – 106:111.

Puolime siautęs D. Foxas finišavo su 36 taškais (12/18 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/6 baudos), o K. Huerteris – su 18 taškų (5/8 tritaškiai).

35 minutes ant parketo praleidęs Domantas Sabonis pasižymėjo 11 taškų (4/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškių, 3/6 baudos), 10 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyviais perdavimais, 2 perimtais kamuoliais ir 2 blokais.

Pasiekti antrą pergalę iš eilės „Clippers“ komandai nesutrukdė ir tai, kad šį kartą ji vertėsi be Johno Wallo ir Kawhi Leonardo.

Juos puikiai pridengė net 40 taškų suvertęs P. George'as (13/21 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 5/5 baudos, 6 atk. kam., 6 rez. perd.).

14 taškų nugalėtojams pridėjo Reggie Jacksonas.