Po triuškinančio pralaimėjimo su Bostono „Celtics“ atsitiesę „Kings“ krepšininkai pirmo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį, trečio kėlinio pradžioje pirmavo 103:84 ir iškovojo šeštą pergalę per pastarąsias aštuonias rungtynes.

„Karalių“ pergalės kalviu tapo dar vienas puikias rungtynes sužaidęs D. Sabonis. 27-erių vidurio puolėjas iš Lietuvos nugalėtojams per 35 minutes pelnė 28 taškus (12/13 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 12 rezultatyvų perdavimą ir surinko antrą trigubą dublį per paskutines trejas rungtynes. Iš viso šį sezoną 27-erių vidurio puolėjas dviženklę statistiką trijose kategorijose užfiksavo jau 4 kartus.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė De'Aaronas Foxas, 21 pridėjo Keeganas Murray'us, 19 įmetė Harrisonas Barnesas.

„Suns“ ekipai 28 taškus sumetė Kevinas Durantas, 24 pridėjo Devinas Bookeris.

„Kings“: Domantas Sabonis 28 (11 atk. kam., 12 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 23 (7 rez. perd.), Keeganas Murray'us 21, Harrisonas Barnesas 19.

„Suns“: Kevinas Durantas 28, Devinas Bookeris 24, Graysonas Allenas ir Udoke Azubuike – po 11.

Kitas rungtynes „Kings“ žais šeštadienį naktį su vietos Minesotos „Timberwolves“, o „Suns“ pirmadienį išmėgins jėgas su Dalaso „Mavericks“.