Pirmoje susitikimo pusėje itin daug skausmingo fizinio kontakto atkentėti teko „Raptors“ aukštaūgiui Serge‘ui Ibakai. Sužaidus beveik 8 minutes pirmame ketvirtyje afrikietis kovodamas dėl atšokusio kamuolio gavo netyčinį smūgį alkūne į kaktą nuo komandos draugo Kawhi Leonardo, po kurio Ibaka apsipylė krauju ir buvo priverstas palikti aikštę.

Ant parketo aukštaūgis pasirodė tik antrojo kėlinuko pradžioje, o komandos rūbinėje jam suteikiant medicinos pagalbą atsivėrusi žaizda pareikalavo trijų siūlių. Grįžęs į aikštę Ibaka pasižymėjo gražiu dėjimu iš viršaus bei pora taiklių metimų iš vidutinio nuotolio, o „Raptors“ persvara pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą.

Taiklūs Danny Greeno tritaškiai bei sėkmingas Fredo VanVleeto žaidimas gynyboje padėjo Toronto ekipai atitrūkti net 21 taško skirtumu, tačiau paskutinę kėlinuko minutę Ibaka vėl susmuko ant parketo skausmo perkreiptu veidu. Šįkart į vidurio puolėją verždamasis link krepšio įsirėžė Jimmy Butleris, alkūne pataikęs į Ibakos žandikaulį.

Po šiame epizode užfiksuotos pražangos Butleris sumetė abu baudų metimus, tačiau „Raptors“ jau kitos atakos metu susigrąžino 21 taško persvarą. Prieš ilgąją pertrauką „Scotiabank“ arenoje susirinkusius sirgalius ant kojų pakėlė itin galingu ir agresyviu dėjimu pasižymėjęs Kanados klubo lyderis Leonardas.

Nors „76ers” pradėjo trečiąjį kėlinuką spurtu 10:2, Toronto ekipa sugebėjo stabilizuoti žaidimą ir iki ketvirčio vidurio dar sykį susigrąžinti milžinišką persvarą. Įsimintiniausiu šios atkarpos epizodu tapo dar vienas triuškinantis Kawhi dėjimas, kurio metu „Raptors“ krašto puolėjas sugrūdo kamuolį per kvėpavimo takų infekcijos kamuotą Joelį Embiidą.

Šeimininkai šiąnakt sulaukė stabilaus ir subalansuoto starto penketo žaidėjų indėlio – visi penki rungtynes aikštėje pradėję žaidėjai jas užbaigė su dviženkliu pelnytų taškų skaičiumi. Filadelfijos sirgaliai po susitikimo kritikos strėles veikiausiai kreips į J. J. Redicką (3 taškai, 1/6 met.) ir dar vieną itin blankų pasirodymą surengusį australą Beną Simmonsą (7 taškai, 4 rez. perd., 5 kl.).

Pergalė leido „Raptors“ pratęsti įspūdingą seriją – Toronto klubas per visą istoriją atkrintamosiose varžybose yra laimėjęs visus aštuonis namuose žaistus penktuosius serijos susitikimus. Ketvirto kėlinio pabaigoje šeimininkų persvara pasiekė didžiausią kada nors kanadiečių atkrintamosiose turėtą pranašumą: 40 taškų

„Raptors“: Pascalis Siakamas 25 (8 atk. kam.), Kawhi Leonardas 21 (13 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Danny Greenas 17 (5/7 trit.), Marcas Gasolis 11 (3/5 trit.), Serge‘as Ibaka 10 taškų.

„76ers”: Jimmy Butleris 22 (6/16 met., 10/11 baud., 7 rez. perd.), Tobias Harrisas 15, Joelis Embiidas 13, Mike‘as Scottas 10 taškų.

Šansą Filadelfijoje užbaigti seriją ir antrą kartą klubo istorijoje žengti į Rytų konferencijos finalą „Raptors“ turės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, 3 val. Lietuvos laiku.