Po ilgosios pertraukos įsibėgėję „Celtics“ krepšininkai 121:108 (18:26, 33:32, 41:25, 29:25) nugalėjo Majamio „Heat“ krepšininkus, kurie šįkart iš toli atakavo tik 19 proc. taiklumu (7/36).

Bostono klubas serijoje iki keturių pergalių dabar atsilieka 2-3. Šeštasis serijos mačas bus žaidžiamas naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

Nugalėtojus į priekį vedė Jaysono Tatumo ir Jayleno Browno duetas. Puolėjai kartu pelnė beveik pusę komandos taškų – 59.

J. Tatumo sąskaitoje – 31 taškas ir 10 atkovotų kamuolių, J. Browno – 28 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai. Pralaimėtojams 23 taškus surinko Goranas Dragičius.

Įpusėjus susitikimui „Heat“ pirmavo 58:51, bet po pertraukos „Celtics“ per kelias minutes išlygino rezultatą (60:60), o netrukus ir išsiveržė į priekį 71:63.

Ketvirtojo kėlinio viduryje J. Brownas smeigė du tritaškius iš eilės, 4 taškus paeiliui pridūra Gordonas Haywardas, o 10:2 spurtavusi Bostono ekipa nutolo 107:91 ir užsitikrino pergalę.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 31 (10 atk. kam.), Jaylenas Brownas 28 (8 atk. kam.), Kemba Walkeris (7 rez. perd.) ir Danielis Theisas (13 atk. kam.) po 15, Marcusas Smartas 12 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Gordonas Haywardas 10.

„Heat“: Goranas Dragičius 23, Duncanas Robinsonas 20, Jimmy Butleris 17 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Tyleris Herro ir Jae Crowderis po 14, Bamas Adebayo 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kelly Olynykas 5..