Jeffo Hornaceko auklėtiniai po atkaklios kovos savo žiūrovų akivaizdoje 98:105 (24:21, 24:29, 27:29, 23:26) turėjo pripažinti Filadelfijos „76ers“ (15-18) pranašumą.

Filadelfijos klubas nutraukė penkių pralaimėjimų seriją ir per Kalėdas triumfavo pirmą kartą nuo 2001 metų.

E. Kanteris per 36 minutes pelnė 31 tašką (12/21 dvitaškiai) bei sugriebė 22 atšokusius kamuolius ir taip tapo pirmuoju krepšininku nuo 1986 metų, per Kalėdas pelniusiu bent 20 taškų ir atkovojusiu bent 20 kamuolių.

Paskutinis tokį galingą dvigubą dublį per Kalėdas fiksavo Mose‘as Malone‘as, taip pat padaręs tai akistatoje su „76ers“.

Turkui geriausiai jam talkinęs Kristapas Porzingis per 34 minutes įmetė 22 taškus.

Vis dėlto triumfavo svečiai, kuriuos į prekį vedė 25 taškus ir 16 atkovotų kamuolių surinkęs Joelis Embiidas. 24 taškus prie pergalės pridėjo J.J. Redickas.

Komandos viso susitikimo metu žaidė taškas į tašką, o svečiai kiek atitrūko tik ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po spurto 7:0 buvo priekyje 86:77.

Įsibėgėjusio K. Porzingio vedama Niujorko ekipa atsakė spurtu 12:3 ir išlygino rezultatą, bet T. J. McConellio ir J. Embiido tritaškiai leido „76ers“ vėl pabėgti 101:93.

Paskutiniosiomis minutėmis Bretto Browno auklėtiniai suklydo tris kartus iš eilės, tačiau šeimininkai tuo pasinaudoti nesugebėjo, o likus žaisti minutę jų viltis sudaužė iki tol blankiai žaidęs Benas Simmonsas.

Kamuolį svarbiu metu perėmęs australas 8-ąjį savo tašką pelnė galingu dėjimu (103:95) ir nors Courtney Lee dar pataikė tritaškį su pražanga (98:103), laiko išsigelbėto „Knicks“ nebeliko.

Paskutiniuosius taškus baudų metimais pelnė J. Embiidas.

„Knicks“: Enesas Kanteris 31 (22 atk. kam.), Kristapas Porzingis 22, Courtney Lee 20, Michaelas Beasley 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 25 (16 atk. kam.), J.J. Redickas 24, T.J. McConellis 15, Dario Šaričius 10.