Penktąsias serijos rungtynes namuose „Warriors“ laimėjo 99:91 (22:20, 27:18, 30:27, 20:26).

Šeimininkai savo sąlygas aikštėje diktavo didžiąją mačo dalį, o ketvirto kėlinio pradžioje buvo įgiję net 15 taškų pranašumą (82:67).

Tačiau pernelyg ankstyvas atsipalaidavimas jiems vos nekainavo pergalės. „Spurs“ pakilo į paskutinį šturmą, o įsismaginęs LaMarcusas Aldridge'as paskutinę minutę iš „Warriors“ pranašumo paliko 2 taškus (93:91).

Tuomet Steve'as Kerras paprašė minutės pertraukėlės, per kurią nuramino savo auklėtinius – Kevinas Durantas iš karto po jos pataikė svarbų dvitaškį, netrukus realizavo dvi baudas ir „Spurs“ spurtas buvo numalšintas.

Iš karto po mačo S. Kerras apsikabino varžovų veteraną Emanuelį Ginobilį ir 40-mečio argentiniečio paprašė dar nebaigti profesionalo karjeros.

"Keep going, okay? Why not?"

Manu Ginobili & Steve Kerr share a special moment after the Warriors' win over the Spurs. pic.twitter.com/fuFrDh3nt5— NBA on TNT (@NBAonTNT) April 25, 2018

Verta pažymėti, kad snaiperių komanda laikoma „Warriors“ tritaškius šiame mače metė vos 18,5 proc. taiklumu (5/27), o K. Durantas relizavo vos 1 iš 8 tolimų metimų.

Nepaisant to, be traumuoto Stepheno Curry vis dar turintys verstis NBA čempionai jau pusfinalyje, kur susitiks su tikrą sensaciją ketvirtfinalyje pateikusia Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa (4-0 eliminavo Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus).

Serija prasidės jau artėjantį savaitgalį.

„Warriors“: Kevinas Durantas 25 (7/10 dvit., 1/8 trit., 8/8 baud.), Klay Thompsonas 24 (10/17 dvit., 1/5 trit.), Draymondas Greenas 17 (19 atk. kam., 7 rez. perd.), Shaunas Livingstonas 8, Kevonas Looney 8 taškai.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 30 (12 atk. kam.), Patty Millsas 18,, Kyle'as Andersonas 10, Emanuelis Ginobili 10 (7 rez. perd.) taškų.