Teksasiečiai namuose 125:120 (26:25, 31:34, 31:30, 37:31) įveikė Bruklino „Nets“ (0-2) ekipą ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Tuo pasirūpino stebuklus išdarinėjęs Luka Dončičius, kuris vienas sukaupė praktiškai pusšimtį taškų. Slovėno sąskaitoje – 49 taškai (7/11 dvitaškiai, 9/14 tritaškiai, 8/10 baudos), 10 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Nors kova iki pat finalinės sirenos vyko taškas į tašką, būtent Luka tapo tuo žmogumi, kuris ir išsprendė visus klausimus.

Likus žaisti 3 minutes „Mavs“ dar atsiliko (110:115), tačiau tuomet mago režimą įjungęs L. Dončičius įskraidino keturis tritaškius iš eilės ir išlydėjo svečius namo be jokių lauktuvių.

Ypač įspūdingas buvo paskutinis tolimas slovėno šūvis, kurį jis pataikė prie šoninės linijos užspeistas dviejų varžovų paleidęs puskablį nuo lentos.

Šeimininkams Timas Hardaway'us atnešė 19, o Kyrie Irvingas – 17 taškų.

Brukliniečiams Camas Thomasas surinko 30, Spenceris Dinwiddie – 23 (8 rez. perd.), o Mikalas Bridgesas – 18 taškų.

Dvigubą dublį – 10 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių – įformino Benas Simmonsas, dar išdalinęs ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Pergalės skonį NBA lygoje pažino ir pirmasis šių metų lygos naujokų šaukimas Victoras Wembanyama.

Fenomenalių fizinių duomenų 19-mečio vedami San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai savo aikštėje 126:122 (25:23, 27:29, 24:31, 35:28; 15:11 )per pratęsimą susitvarkė su Hjustono „Rockets“ kolektyvu.

Ketvirto kėlinio pabaigoje būtent prancūzas dvitaškiu išlygino rezultatą ir pasiuntė komandas į papildomas 5 minutes – 111:111.

Iš viso V. Wembanyama atseikėjo 21 tašką (7/13 dvitaškiai, 0/6 tritaškių, 7/8 baudos), nusiėmė 12 atšokusių kamuolių ir išrašė 3 blokus.

25 taškus įmetė Devinas Vassellis, 20 – Keldonas Johnsonas.

„Raketų“ gretose išsiskyrė turkas Alperenas Šengunas su 25 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Fredas VanVleetas su 24 (12 rez. perd.) ir Jalenas Greenas su 22 taškais.