Svečiai iš Hjūstono visas rungtynes žaidė tik septyniese.

Dvikovos didvyriu tapo Danny Greenas, kuris pratęsimo metu „Spurs“ pelnė 7 taškus iš savo 16-os. San Antonijaus ekipos lyderis Kawhi Leonardas dėl traumos žaidė 38 minutes, per kurias spėjo įmesti 22 taškus ir atkovojo 15 kamuolių. Jis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. K. Leonardas susižeidė likus 5:37 min. iki trečio kėlinio pabaigos ir vėliau treneris Greggas Popovichius ribojo jo žaidimo laiką. Pratęsimo metu K. Leonardas aikštėje jau nepasirodė.

„Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas atliko trigubą dublį: surinko 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jis pratęsimo pabaigoje tritaškiu bandė išlyginti rezultatą, bet jo metimą blokavo argentiniečių veteranas 39-erių metų Manu Ginobili. Jis pats pelnė 12 taškų ir pataikė 1 tritaškį iš 4. Dabar argentiniečio kraityje iš viso 313 tritaškių atkrintamose varžybose ir tai trečia vieta NBA po Ray Alleno (385) ir Reggie Millerio (320).

Apžvalgininkai pabrėžia, kad abejotini buvo net keli teisėjų sprendimai svarbiais penktų rungtynių momentais. Vienas tokių epizodų Patty Millso tritaškis paskutinę pagrindinio laiko sekundę, esant rezultatui 101:101, kuris nebuvo įskaitytas.

Serijos šeštos rungtynės vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku Hjūstone. Beje, istorija byloja, kad „Rockets“ yra pralaimėję net keturias atkrintamų varžybų serijas iš eilės, kai jų rezultatas būdavo 2-2.

Rezultatas:

San Antonijaus „Spurs“ – Hjūstono „Rockets“ – 110:107 (32:29, 23:31, 28:25, 15:16, 9:6), – po pratęsimo. Serija 3-2.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 22, Patty Millsas 20, LeMarcusas Aldridge'as 18 (14 atk. kam.) Danny Greenas 16, Manu Ginobili ir Jonathonas Simmonsas po 12, Davidas Lee 6, katalonas Pau Gasolis 4 taškai (5 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33, Patrickas Beverley 20, Ryanas Andersonas 19, Ericas Gordonas 11, Trevoras Ariza ir Clintas Capela po 9, Lou Williamsas 6 taškai.