„Thunder“ aukštaūgis Domantas Sabonis mačą pradėjo startiniame penkete, per 33 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, perėmė kamuolį, padarė dvi klaidas, dukart pažeidė taisykles , jo +/- rodiklis siekė +11 (antras rezultatas komandoje).

Komandą į priekį vedė Russellas Westbrookas, kuris vėl aikštę paliko surinkęs tribubą dublį: pelnė 32 taškus (6/15 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 14/15 baudų metimai), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo 8 kartus.

Antrame ketvirtyje vienu metu aikštės šeimininkai pirmavo 17 taškų skirtumu (47:30), o po pirmosios mačo dalies švieslentė fiksavo „Thunder“ dviženklį pranašumą – 54:41.

Nieko blogo „Thunder“ krepšininkams nežadėjo ir trečiojo kėlinio pradžia. Prabėgus pusei kėlinio, šeimininkai turėjo 21 taško persvarą – 69:48.

Tačiau tragiškai susiklostė trečiojo ketvirčio pabaiga. „Thunder“ krito į duobę ir atkarpą pralaimėjo net 3:20 ir svečiai priartėjo per vieną metimą – 68:71.

Prasidėjus lemiamam kėliniui, „Thunder“ pirmavo 76:71. Svečiams ketvirčio viduryje pavykdavo priartėti ir išlyginti rezultatą (85:85, 87:87).

D. Sabonis buvo pakeistas iki mačo pabaigos likus 5 min. ir daugiau į aikštę nebesugrįžo.

Į priekį „Spurs“ išsiveržė tik mačo paskutinę minutę, po LaMarcuso Aldridge dviejų baudos metimų pirmavo 94:93 (likus 56 sek.).

Stevenas Adamsas atsakė taikliu dvitaškiu, tačiau tas pats L. Aldridge pelnė du taškus ir vėl priekyje atsidūrė „Spurs“ 96:95.

Likus 10 sek. R. Westbrooko metimą blokavo L. Aldridge ir taip iš esmės nulėmė svečių pergalę. „Thunder“ ekipai per likusį laiką išsigelbėti nepavyko.

Įdomu tai, kad prieš dvi dienas Oklahomos „Thunder“ sugebėjo panaikinti 21 taško deficitą ir per pratęsimą įveikė Orlando „Magic“ ekipą. O dabar „Thunder“ prieš „Spurs“ pati turėjo 21 taško persvarą (69:48), bet nusileido 95:100.

Sekmadienį „Spurs“ namuose priims Jutos „Jazz“ ekipą, „Thunder“ komanda sekmadienį namuose susitiks su Šarlotės „Hornets“ krepšininkais.

Vakarų konferencijoje „Spurs“ žengia antroje pozicijoje (58/17), „Thunder“ ekipa rikiuojasi 6-oje vietoje (43/32).

„Thunder“: R. Westbrookas 32, V. Oladipo 16, S. Adamsas 13, E. Kanteras 11 taškų.

„Spurs“: K. Leonardas 28, P. Gasolis 17, L. Aldridge 14, P. Millsas 10 taškų.