Sezoną Angelų miesto krepšininkai pradėjo klubo rekordu tapusia dešimties išvykoje žaistų rungtynių pasiektų pergalių serija, tačiau nesėkmė Detroite „Lakers“ tapo jau antruoju paeiliui varžovų arenose patirtu pralaimėjimu. Pirmąją nesėkmę čempionai patyrė pastarosiose rungtynėse Filadelfijoje, kuriose Kalifornijos klubas pripažino „76ers“ pranašumą rezultatu 106:107.

Savo ruožtu, Detroito atstovai iškovojo antrą pergalę per pastarąsias trejas rungtynes. Paskutines 55 susitikimo sekundes aikštėje praleido ir Deividas Sirvydis, per sužaistą laiką nepasižymėjęs nė vienoje iš asmeninės statistikos kategorijų.

Ketvirtame kėlinuke likus 8 su puse minutės Taleno Hortono-Tuckerio tritaškis priartino „Lakers“ iki 87:88, tačiau kito taiklaus metimo čempionai sulaukė tik praėjus beveik septynioms žaidimo minutėms. Per tą laiką 16 taškų be atsako pelnę šeimininkai iškovojo vieną sensacingiausių sezono pergalių.

Šiose rungtynėse Los Andželo ekipai nepadėjo Anthony Davisas, o dviženklį pelntyų taškų skaičių komandai surinko tik keturi krepšininkai.

„Pistons“: Blake'as Griffinas 23 (5/10 trit., 6 rez. perd.), Wayne'as Ellingtonas 20 (6/9 trit.), Masonas Plumlee 17 (10 atk. kam.), Jerami Grantas ir Derrickas Rose'as po 14 taškų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (4/8 trit., 7 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Kyle'as Kuzma (10 atk. kam.) po 22, Talenas Hortonas-Tuckeris 13, Dennisas Schroderis 10 taškų.

Kiek anksčiau pasibaigusiose permaningose rungtynėse Hjustone vietos „Rockets“ (8-9) sugebėjo panaikinti 20 taškų deficitą ir palaužti Portlando „Trail Blazers“ (9-8) krepšininkus rezultatu 104:101 (17:32, 36:18, 33:27, 18:24).

Rekordinę savo persvarą svečiai iš Oregono valstijos susikrovė dar pirmame kėlinuke. Vedami užtikrintai startavusių Damiano Lillardo ir Eneso Kanterio „Trail Blazers“ sugebėjo įgauti ankstyvą pranašumą 30:10.

Antrajame ketvirtyje inciatyvą perėmė Christiano Woodo pastangomis mažinti ėmęsi „Rockets“. Po ilgosios pertraukos prie aukštaūgio sėkmingo žaidimo puolime prisijungė ir Victoro Oladipo bei Johno Wallo duetas. Trys rezultatyviausiai pasirodę Hjustono krepšininkai kartu žaidė pirmąsias rungtynes savo karjeroje.

Portlando klubas šioje dvikovoje vertėsi be C.J. McCollumo, Jusufo Nurkičiaus bei Zacho Collinso. Silpnu pasirodymu sugrįžimą į Hjustoną pažymėjo krašto puolėjas Carmelo Anthony, pataikę vos 3 iš 15 metimų iš žaidimo bei per 38 minutes surinkęs 6 taškus.

Antroje susitikimo pusėje „Rockets“ susikrautą dviženklę persvarą panaikinti sugebėję svečiai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau lemiamo metimo pataikyti nesugebėjo Anfernee Simonsas.

„Rockets“: Victoras Oladipo 25 (2/10 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Christianas Woodas 22 (12 atk. kam.), Johnas Wallas 20 (3/7 trit., 6 rez. perd.), Danuelis House'as 11 taškų.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (5/11 trit., 9 rez. perd.), Gary Trentas 23 (7/13 trit.), Anfernee Simonsas 14 (4/9 trit.), Enesas Kanteris 13 (13 atk. kam.), Derrickas Jonesas 11 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Majamio „Heat“ (6-12) – Los Andželo „Clippers“ (14-5) 105:109 (33:19, 17:29, 19:40, 36:21)

„Heat“: Tyleris Herro 19 (10 atk. kam.), Gabe'as Vincentas 18, Bamas Adebayo 16 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Maxas Strusas 12 (4/6 trit.), Kendrickas Nunnas ir Precious Achiuwa po 10 taškų.

„Clippers“: Nicas Batumas 18 (6/9 trit.), Lou Williamsas 17, Reggie Jacksonas ir Marcusas Morrisas po 16, Terrence'as Mannas 12, Serge'as Ibaka 10 taškų (13 atk. kam.).

Finikso „Suns“ (9-8) – „Golden State Warriors“ (10-9) 114:93 (36:29, 16:18, 33:24, 29:22)

„Suns“: Mikalas Bridgesas 20, Abdelis Naderis ir Jae Crowderis – po 16, Cameronas Johnsonas ir Chrisas Paulas – po 13;

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 27, Andrew Wigginsas 16, Ericas Paschallas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)