Kalifornijos atstovai išvykoje 117:110 (23:36, 30:35, 33:20, 31:19) palaužė Atlantos „Hawks“ (12-19) pulką.

„Karaliams“ susitikimas prasidėjo nelengvai, įpusėjus jam jie atsiliko 17 taškų skirtumu (53:71) ir kapstytis iš jo pradėjo tik trečiojo kėlinio viduryje, o dvikovą užbaigė pergalę garantavusiu spurtu 24:5.

Svečiams perlaužti mačo eigą padėjo net 26 taškus vien per antrąją rungtynių dalį sušveitęs De'Aaronas Foxas.

Iš viso jis sukaupė 31 tašką (8/16 tritaškiai) ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Puikiai jam talkino Domantas Sabonis, kuris per 35 minutes surinko 25 taškus (12/17 dvitaškių, 1/4 bauda), 10 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

19 taškų pridėjo Trey'us Lylesas, 15 – Malikas Monkas (8 rez. perd.).

„Vanagams“ 24 taškus atnešė Trae Youngas (9 rez. perd.), 18 – Dejounte Murray'us (7/20 metimai iš žaidimo), 16 – Jalenas Johnsonas (15 atk. kam.), 15 – Saddiqas Bey'us.

Tiesioginis D. Sabonio konkurentas šveicaras Clintas Capela finišavo su 12 taškų ir 12 sugriebtų kamuolių.

„Kings“ šiuo metu žengia penktoje Vakarų konferencijos vietoje.