Absoliučiai silpniausia lygos komanda iškovojo vos 6-ą pergalę sezone, tačiau tai yra trečioji per paskutines 7-erias rungtynes.

D. Sabonis žaidė 40 minučių, pelnė 30 taškų (10/14 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus perėmė kamuolį ir 3 kartus prasižengė. Jam žaidžiant varžovai pelnė 17 taškų daugiau nei „Kings“ (+/- rodiklis -17).

Kuklias rungtynes sužaidė vienas „Kings“ lyderių DeAaronas Foxas, per 35 minutes surinkęs tik 12 taškų.

Prieš lemiamą kėlinį „Kings“ pirmavo 99:97, komandos kelias minutes keitėsi taškais, o likus 6 min. šeimininkai atsiliko 109:111. „Pistons“ spurtavo 12:4 ir atitrūko 121:113.

Nors šeimininkai buvo priartėję iki 6 taškų (118:124), tačiau Aleco Burkso tritaškis artino „Pistons“ prie pergalės, o per likusias 2 minutes „Kings“ nesugebėjo atsitiesti.

„Kings“: Domantas Sabonis 30, Malikas Monkas 23, Trey Lylesas 19, Kevinas Huertas 16, DeaAronas Foxas 10, [...], Saša Vezenkovas 3.

„Pistons“: Jadenas Ivey 37, Alecas Burksas 25, Jalenas Durenas 20 taškų.