Mike'o Browno auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 124:120 (30:22, 30:37, 31:23, 24:33; 9:5) palaužė Vakarų konferencijos ir vienus NBA lyderių Minesotos „Timberwolves“ (42-18).

Laimėti „Karaliams“ nesutrukdė ir tai, kad antrą mačą iš eilės jie vertėsi be savo puolimo žvaigždės De'Aaronas Foxas, o pratęsimo pradžioje liko ir be monstro po krepšiais Domanto Sabonio, kuris išsibaudavo.

Lietuvos rinktinės aukštaūgis per 41 minutę sukaupė 21 tašką (6/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 6/10 baudos), 15 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus, 1 klaidą ir 6 pražangas.

Nesulaikomai po ilgosios pertraukos žaidęs ir vien per antrąją dvikovos dalįnet 35 taškus sušveitęs Malikas Monkas finišavo su 39-iais (5/8 tritaškiai).

Keeganas Murray'us pridėjo 17, Davionas Mitchellas – 16, o Harrisonas Barnesas – 14 taškų.

Šeimininkams Jadenas McDanielsas atnešė 26 (5/7 tritaškiai), Karlas-Anthony Townsas – 19 points, Nazas Reidas – 18, o Rudy Gobertas – 16 taškų (16 atk. kam., 3 blokai).

Komandos lyderis Anthony Edwardsas per pirmus du kėlinius surinko 11 taškų, bet vėliau dėl asmeninių priežasčių į aikštę nebegrįžo.